Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Parownik kwasu szczawiowego (sublimator)


Parownik kwasu szczawiowego (sublimator) to ręczne urządzenie do leczenia kolonii pszczół z roztoczy Varroa. Przetwarzanie przez ten parownik jest najbardziej przyjazną dla środowiska metodą przetwarzania od kleszcza, ponieważ pary kwasu mrówkowego nie gromadzą się w miodzie i plastrach miodu (wosk).

Do przetwarzania jednej kolonii pszczół używa się od 2 do 3 gramów kwasu szczawiowego. Gdy kwas szczawiowy jest podgrzewany do 190 - 230 stopni Celsjusza, jest przekształcany w kwas mrówkowy, a pszczoły są traktowane precyzyjnie parami kwasu mrówkowego, który oddziałuje na roztocza Varroa, paląc jego łapy odrostów.

Roztocza Varroa nie przyzwyczaja się do tej metody leczenia.
Czas przetwarzania jednego ula wynosi 20-30 sekund.
Charakterystyka techniczna kwasu szczawiowego parownika (sublimatora):
- napięcie - 220 woltów;
- moc elementu grzejnego - 280 watów.
- reżim temperaturowy - 190 - 230 stopni Celsjusza.

Podczas pracy z odparowywaczem kwasu szczawiowego obowiązkowe jest używanie respiratora z filtrami węglowymi lub maską gazową, rękawicami i okularami. Po pracy części mające kontakt z kwasem należy dokładnie spłukać wodą.
Aby uzyskać więcej informacji, napisz:
- tel. / Viber: +38 098 506 55 71.
- E-mail: HandVap()gmail.com
- YouTube: https://youtu.be/yZ8N_hVNb-g
Do komunikacji, napisz do viber lub skrzynki pocztowej, ponieważ używam tłumacza.

Pasieka rodzinna.
Lokalizacja pasieki (Geocode): 49.895826, 25.734896
Osoba fizyczna - przedsiębiorca Filyk Nikolay.
ul. Zagoroddya, 1
Vishnevets,
47313, Ukraina

Zamawianie: Jeśli jesteś zainteresowany parownikiem kwasu szczawiowego (sublimator), możesz wysłać do nas list na e-mail lub napisać wiadomość do Viber o chęci zakupu tego parownika.
Realizacja zamówienia: zamówienie jest realizowane w ciągu 7 - 30 dni, a termin jego realizacji zależy od liczby poprzednich niezrealizowanych zamówień i dostępności komponentów.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1717

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (17 Maja 2019)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.