Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Ule wielkopolskie leżaki leżak wielkopolski Ratajczak


Przedmiotem oferty są ule wielkopolskie firmy Ratajczak zakupione w kwietniu zeszłego roku. Ule leżakowe z 15 ramkowym gniazdem i 15 ramkową miodnią w formie kasety wkładanej do ula. Daszki uli przymocowane na wygodnych zawiasach starannie obite nierdzewną blachą. Przednia i tylna ściana ula ocieplana żytnią słomą. Z prawej strony dennicy znajdują się specjalne drzwiczki do czyszczenia dennicy. Ule malowane trzema warstwami wodnego impregnatu do drewna Altax. Każdy ul w zestawie z zaimpregnowanym stołkiem oraz kompletem nowych, zbitych ramek (30 szt). Dostępne jest 38 uli w cenie 310 zł nieużywane i 280 zł używane. Ule sprzedaje z powodu redukcji pasieki (praca zawodowa ). Zapraszam do kontaktu.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 4897

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (10 Kwietnia 2019)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Celina Habryka

Celina Habryka

Autorka tekstów

Doktorantka w Katedrze Analizy i Oceny Jakości Żywności na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Zajmuje się badaniem właściwości fizykochemicznych miodów.

Podział miodów pitnych

Rodzaje miodu ze względu na pochodzenie

Luiza Dawidowicz

Luiza Dawidowicz

Autorka publikacji

Doktorantka na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Absolwentka kierunków: ochrona środowiska na UAM w Poznaniu oraz ogrodnictwo na UP w Poznaniu. Interesuje się projektowaniem ogrodów, urządzaniem i pielęgnacją zieleni, a także rewitalizacją zdegradowanych obszarów. W swoim działaniu łączy wiedzę zdobytą na obu kierunkach studiów z zamiłowaniem artystycznym oraz florystycznym. Uwielbia rośliny, zwierzęta, pracę w ogrodzie, podróże bliskie i dalekie. Działa w Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Ogrodnictwa w Poznaniu, w którym pełni funkcję wiceprezesa Sekcji Florystycznej.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 2.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 3.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 1.

Tadeusz Kaczkowski

Tadeusz Kaczkowski

Autor artykułów

Urodziłem się na Podolu. Jestem synem pszczelarza. Prowadzę własną pasiekę od 60 lat.

Trutowienie matek pszczelich

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Food and Agriculture Organization of the United Nations

Oficjalny partner merytoryczny

Organizacja Narodów Zjednoczonych do spraw Wyżywienia i Rolnictwa (ang. FAO), to instytucja, której celem jest m.in. polepszanie wytwarzania, wymiany i dystrybucji produktów rolnictwa, leśnictwa i rybołówstwa, podnoszenie poziomu wyżywienia narodów, popieranie zawierania porozumień w sprawie międzynarodowego handlu produktami rolnymi oraz udzielanie pomocy technicznej.

Kontrola jakości miodu

Skład miodu

Działanie antyoksydacyjne (aktywność antybakteryjna) miodu