Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Eco-plus jest przeznaczony do leczenia Varroa.


Już jestem w Polsce
Proszę zadzwonić na nomer
+48_727_875_735
Dawkowanie:

na 8 ramek 1 pasek między 4 a 5 ramkami;

na 10-12 ramek 2 paski pomiędzy ramką 3-4 i 7-8;

na 16 ramkach 2 paski między 4-5 do 10-12 ramek.

Lek Eco-Plus zawiera wyłącznie naturalne, przyjazne dla środowiska olejki aromatyczne i wyciągi z ziół leczniczych, bez dodatku substancji chemicznych - pyretroidów lub antybiotyków. Lek Eco-plus może być stosowany bez ograniczeń w zakresie zbierania miodu i pory roku. Naturalne, czyste ekologicznie składniki leku Eco-plus nie gromadzą się w miodzie i innych produktach pszczelich. Długotrwałe systematyczne stosowanie pasków Eco-Plus nie prowadzi do pojawienia się nowych populacji roztoczy opornych na lek.

Wskazania do stosowania: Eco-plus jest przeznaczony do leczenia Varroa destructor i zapobiegania akarapidozie (Acarapis woodi), Braulouse (Braula coeca) i mole woskowej (Galleria mellonella).

Uwolnienie: Spieniona torba polimerowa zawierająca 10 pasków forniru drewnianego o wymiarach 200x20x0,8 mm.

Składniki: Jeden pasek zawiera substancje czynne: olejek eteryczny tymianku - 45 mg / ml, olejek eteryczny z kolendry - 35 mg / ml, esencja miętowa - 35 mg / ml, olejek eteryczny z gorzkiej brzeczki - 45 mg / ml, olejek eukaliptusowy olej - 40 mg / ml, olejek eteryczny z jałowca - 45 mg / ml, ekstrakt z purpurowej echinacei - 25 mg / ml.

Działanie farmakologiczne: lek Eco-plus wykazuje wyraźne działanie owadobójcze i przeciwpasożytnicze w leczeniu artretyzmu szyjnego oraz w zapobieganiu akarapidozie, braulozie i ćmach woskowych.

Substancje czynne - olejek eteryczny tymianku, olejek eteryczny z kolendry, esencja miętowa, olejek eteryczny z gorzkiego robaka, olejek eukaliptusowy, olejek eteryczny z jałowca, ekstrakt z purpurowej echinacei, mają selektywny wpływ na pasożyty zewnętrzne i oddziałują z kanałami sodowymi błon komórek nerwowych, W rezultacie występuje opóźnienie w repolaryza

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1325

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (09 Kwietnia 2019)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.