Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Miodarka 4-kasetowa Dadant ręczna Ø 625 mm. cala nierdzewna


Cena 1220 zl

Miodarka 4 - kasetowa przeznaczona jest dla pszczelarzy hobbystów posiadających mniejsze pasieki. Kosz miodarki składa się z 4-kaset, które umożliwiają wirowanie bez przekładania ramek.
Elementy miodarki mające kontakt z miodem wykonane są ze stali nierdzewnej kwasoodpornej. Miodarka posiada ręczny mechanizm napędzający co pozwala na wykorzysanie urządzenia w miejscu gdzie nie ma dostępu do prądu.

Dane techniczne

Średnica bębna miodarki: Ø 625 mm
Wysokość bębna miodarki: 730 mm
Zbiornik: stal nierdzewna kwasodporna AISI 304
Redukcja: koła zębate ze stali o wysokiej wytrzymałości
Typ ramki pszczelej: Dadant
Wydajność: 65 ramek / godzinę
Kasety: stal nierdzewna kwasodporna AISI 304
Kran: stal nierdzewna
Siatka kasety: stal nierdzewna
Wymiary habarytne kasety Dadant 417x314x45. Zgodnie z deklaracją producenta
Kosz rotora: stal nierdzewna
Pojemność miodu: 33 litrów
Waga: 23,9 kg.
Gwarancja 1 rok

Możemy wysłać kurierem z Przemyśla

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1212

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (02 Kwietnia 2019)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.