Portal Pszczelarski

[Sprzedam] DRZEWA I KRZEWY OZDOBNE I MIODODAJNE


Sprzedam wysyłkowo sadzonki drzew i krzewów miododajnych i ozdobnych w niewielkich ilościach, następujących gatunków: ewodia koreańska, korkowiec amurski, katalpa wielkokwiatowa, mydleniec wiechowaty, pieris japoński, oliwnik wąskolistny,ośnieża czteroskrzydła,kielichowiec wonny, kolkwicja chińska, ketmia syryjska i inne. Sadzonki wysyłam w 1 litrowych pojemnikach szkółkarskich oraz kopane z gruntu. Więcej informacji znajdziesz na stronie http://www.florlan.pl. Kontakt ilangner@florlan.pl Zapraszam na moją stronę.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 2660

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (27 Marca 2019)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Magdalena

Magdalena

Autorka przepisów kulinarnych i bloga nadpaleniskiem.blogspot.com

Dorastając w babcinej kuchni, nauczyłam się, że najlepsza kuchnia to polska kuchnia i to ją uwielbiam najbardziej. "Chwilowo" udomowiona mama na pełen etat, chwytająca życie za rogi, nie bojąca się wyzwań w żadnej sferze. Z pasji: kucharka i smakoszka, z wykształcenia: geograf.

Bananowe chipsy z miodem

Wigilijne łazanki na bogato

Nalewka jaśminowa z miodem

SKN Apis

SKN Apis

Partner serwisu

Studenckie Koło Naukowe "Apis" funkcjonuje na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, kierując swoje działania do wszystkich miłośników owadów użytkowych.

Zbiórka nasion i sadzonek roślin miododajnych i pyłkodajnych. SKN Apis 2016

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska założona przed II wojną światową działająca głównie na terenie powiatu mińskiego, ale zrzeszająca również pszczelarzy z innych rejonów. Celem Koła jest prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz pszczelarstwa i ekologii. Duży nacisk kładziony jest na edukację pszczelarzy jak również poszerzanie świadomości dzieci i młodzieży o roli pszczół w ekosystemie.

I Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim