Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Facelia z gorczycą


Na sprzedaż nasiona facelii błękitnej (odmiana stalla) w mieszance z gorczycą. Nasiona pochodzą z własnej uprawy i są wolne od zanieczyszczeń. Nasiona idealnie nadaja się do ubogacenia pożytku dla pszczół jak i również na poplon. Siejąc facelie w mieszance z gorczycą mamy dwa pożytki dla pszczół kolejno po sobie występujące. Pierwsza zakwita gorczyca, która daje pszczołom obfitą ilość pyłku, następnie po przekwitnięciu pojawiają się kwiaty facelii, które jak wiadomo dostarczają pszczołom nektar i pyłek. Cena to 7 zł za kilogram.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 4716

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (19 Marca 2019)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Partner serwisu

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukcie realizowany jest projekt ekologiczny "Pszczoły Lubię". Projekt jest laureatem konkursu grantowego "Z Kujawskim pomagamy pszczołom". Grant ufundowała firma ZT Kruszwica S.A. Organizatorem konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia. Koordynatorkami projektu są Elżbieta Piotrak i Magdalena Palińska.

Pszczoły Lubię. Cz. 2.

Pszczoły Lubię. Cz. 1.

Magdalena Mendziak

Magdalena Mendziak

Autorka tekstów

Studentka Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego. Właścicielka małej pasieki w okolicach Zgorzelca. Zawsze uśmiechnięta miłośniczka zwierząt oraz natury. W wolnych chwilach poświęca się wolontariatowi.

Pierniki miodowe na choinkę

Stowarzyszenie Natura i Człowiek

Stowarzyszenie Natura i Człowiek

Partner serwisu

Stowarzyszenie działające na rzecz ekologii i protekcji owadów zapylających, głównie dziko żyjących pszczół. Sprawdź: www.naturaiczlowiek.org

Zostań bohaterem pszczół

Chroniąc pszczoły dbasz o siebie

Badania: na jakim obszarze występuje pszczoła samotnica - zadrzechnia fioletowa?