Portal Pszczelarski

[Oddam] Zamów teraz - Buckfast Queen Bee 2019 z certyfikatem rodowodowym (SI)


Buckfast queens 2019

Jest potężnym, łagodnym, żywotnym i rojnym materiałem hodowlanym u.a. pochodzący z puli genów wokół Wielkiego Mistrza Hansa Beer'a.
Jesteśmy zarejestrowanym i uznanym hodowcą Buckfast oraz członkiem Community of European Buckfast Implants.

Nasze królowe wychowywane są w idealnych warunkach. Po zamknięciu komórek królowej są one transportowane do inkubatora, gdzie młode królowe w swoich komórkach królowej rosną w najlepszych warunkach temperatury i wilgotności i nie podlegają zewnętrznym wahaniom klimatycznym.

Badanie wstępne przeprowadza się przez okres 6 tygodni czasu leżenia na wylęgniętych pszczołach robotniczych i gniazdach lęgowych stworzonych przez królową.

Królowa unbegattete od 9 €
Minimalne zamówienie: 2 sztuki!

Zatrzymana królowa 30 €
Wstępnie przetestowana królowa 45 €


Dokumentalna królowa 65 €
Verified documentary queen € 100
I więcej ...

Możliwe są bardziej rozłożone ceny - zapytaj nas.

Odwiedź nas również pod


Proszę zamówić za pośrednictwem naszej strony głównej


Mówimy po angielsku i niemiecku

www.seestadtimkerei.de

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 984

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (02 Marca 2019)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.