Portal Pszczelarski

Sklep Krauz

[Sprzedam] (11 zł/kg) Miód Ukraiński Słonecznikowy


Lokalizacja:
Kawęczyn, Gmina Konstancin-Jeziorna,
woj. mazowieckie
Pokaż na mapie

Nectarica
Tel.: +48124004109
sales@nectarica.com

Wyślij wiadomość

Naturalny miód pszczeli najwyższej jakości pochodzenia ukraińskiego. Z magazynu producenta w Polsce. Dostawa 2 dni. Pobranie.

Wysoka gatunkowośc każdej partii jest potwierdzona raportem jednego z najbardziej miarodajnych laboratoriów w UE - QSI, Niemcy. Raport zawiera badania na więcej niż 50 parametrów jakośći produktu: niefalsyfikowany, geograficzne i botaniczne pochodzenie jest potwierdzone, bez pestycydów, bez antybiotyków, bez GMO itd. Raport QSI dla miodu już gotowego do wysyłki (partia L0000108) można pobrać tutaj: http://nectarica.com/wp-content/uploads/L0000108.pdf . Poza tym nadajemy dokumenty weterynaryjne i świadectwo pochodzenia (EUR1) dla każdej partii.

Dostarczamy pojedynczo, na półpaletach i na paletach.

Cena miodu z VAT w beczkach 290 kg — 11 zł/kg, w wiaderkach 25 kg — 11,5 zł/kg.

Telefon: +48124004109 (poniedziałek - piątek 8.00 – 17:00)
E-mail: sales@nectarica.com
Strona internetowa, kup online: https://nectarica.com

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1633

Dodano (17 Sierpnia 2019)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.