Portal Pszczelarski

[Inne] Kurs Pszczelarski 2019 LUBUSKIE


KURS PSZCZELARSKI 2019

Czas trwania kursu: od 24 marca do 30 listopada 9 spotkań po 7 godzin, w tym połowa zajęć w terenie z pszczołami. Zajęcia kursowe odbywają się raz w miesiącu (niedziela) w godzinach od 9.00-15.00. Miejsce spotkań Zielona Góra al. Niepodległości 8a/1 plus zajęcia na pasiece w terenie Droszków koło Zielonej Góry.
Dlaczego warto zapisać się na nasz kurs pszczelarski?

Stawiamy na praktykę pszczelarską dlatego połowa zajęć odbywać się będzie na pasiece. Kurs trwa 9 miesięcy jest to optymalny okres czasu żeby poznać tajniki pszczelarstwa. Harmonogram zajęć jest dostosowany do rozwoju rodziny pszczelej w ciągu sezonu pszczelarskiego. Dużo zajęć praktycznych oraz wykłady stanowią mocny fundament do późniejszej własnej pracy na pasiece. Osoby prowadzące zajęcia mają za sobą lata doświadczenia. Kurs kończy się certyfikatem.

Zajęcia teoretyczne:

Zakładamy pasiekę
Podstawowy sprzęt do obsługi
Podstawy biologii rodziny pszczelej
Jak założyć pasiekę- kwestie prawne
Rośliny miododajne
Choroby pszczół i ich zwalczanie
Całoroczna gospodarka pasieczna
Produkty pszczele i marketing
Zajęcia praktyczne:

Prace na pasiece dostosowane do biologii rodziny pszczelej
(od pierwszego przeglądu wiosennego do przygotowania pasieki do zimowania)
Wychów matek pszczelich na własne potrzeby
Powiększamy pasiekę- tworzenie odkładów na własne potrzeby
Walka z pasożytem Varroa podczas sezonu
Metody zwalczania chorób wirusowych, bakteryjnych i grzybicznych w pasiece
Higiena na pasiece
Dla kogo jest kurs pszczelarski?

Kurs przeznaczony jest dla osób początkujących, chcących rozpocząć przygodę z pszczołami lub osób które zajmują się tym od niedawna.

Uwaga zapisując się z drugą osobą na kurs otrzymujecie po 10% rabatu

Szczegóły na: www.pasiekahania.pl/kurs-pszczelarski/

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1645

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (14 Lutego 2019)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.