Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Szkolenie pszczelarskie on-line – zakres zaawansowany


Interesujesz się pszczelarstwem?
Masz już pewną wiedzę, ale chciałbyś wiedzieć więcej?
Masz wiedzę, ale chciałbyś potwierdzić ją certyfikatem?

Nasza platforma jest właśnie dla Ciebie!

Na naszej platformie do wyboru jest: szkolenie, szkolenie z egzaminem lub sam egzamin.

Jest to szkolenie z zakresu zaawansowanego dla pszczelarzy, którzy posiadają już podstawową wiedzę na ten temat.
Jeżeli tej wiedzy nie posiadasz możesz ją nabyć na szkoleniu z zakresu podstawowego dostępnego na naszej platformie.

W szkoleniu znajdziesz informacje m.in. na następujące tematy:
• Powiększenie pasieki
• Wykorzystanie pożytków i rodzaje roślin miododajnych
• Matki pszczele w gospodarce pasiecznej
• Choroby pszczół i ich zwalczanie
• Prawne regulacje prowadzenia pasieki, sprzedaży produktów pszczelich
• I wiele więcej…

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na stronę: https://ftszkolenia.pl/pszczelarstwo___zakres_zaawansowany,szkolenie_info_10.html

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1651

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (21 Stycznia 2019)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.