Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Szkolenie pszczelarskie on-line - zakres podstawowy


Interesujesz się pszczelarstwem ale nie wiesz od czego zacząć?
Nie masz wiedzy? Nie wiesz gdzie jej szukać?
Coś już wiesz ale nie masz potwierdzenia w formie certyfikatu?

Nasze szkolenia są stworzone dla Ciebie!

Przygotowaliśmy dla Ciebie trzy opcje: szkolenie, szkolenie z egzaminem lub sam egzamin.

Materiały przygotowaliśmy na podstawie książek, czasopism oraz co najważniejsze na wiedzy doświadczonych pszczelarzy.

W szkoleniu znajdziesz, m.in.:
• Słownik podstawowych pojęć pszczelarskich
• Najważniejsze informacje o owadach zapylających i zagrożeniach dla nich
• Informacje o ulach oraz przyborach pasiecznych
• Praktyczne wskazówki z zakresu pracy w pasiece
• I wiele więcej…
Wiedza którą zdobędziesz na tym szkoleniu pozwoli na prowadzenie niewielkiej pasieki.

Szkolenie to dostępne jest w formie elektronicznej, więc możesz pozyskiwać wiedzę w dogodnych dla Ciebie warunkach.

Więcej informacji znajdziesz pod adresem: https://ftszkolenia.pl/pszczelarstwo___zakres_podstawowy,szkolenie_info_4.html

Możesz skorzystać również ze szkolenia w zakresie zaawansowanym.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 2053

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (21 Stycznia 2019)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.