Portal Pszczelarski

Sklep Krauz

[Sprzedam] Ciasto cukrowo pyłkowe


CIASTO CUKROWO PYŁKOWE służy do podkarmiania pszczół w celu pobudzenia matki do czerwienia na wiosnę i w odkładach letnich. Powoduje to wzrost populacji pszczół i w efekcie końcowym zwiększenie produkcji miodu. Należy pamiętać o starannym ociepleniu gniazda i dostosowaniu ilości ramek do siły rodziny oraz zmniejszyć wylotki. W rodzinach pobierających ciasto matki intensywnie czerwią niezależnie od pogody. Nie występuje u nich okresowe zahamowanie czerwienia w czasie załamań pogodowych czy też braku pożytku. Czerwienie jest ciągłe i obfite. Przy przeglądach należy zwrócić uwagę na to czy matka ma puste ramki do czerwienia. Wiosną do kwitnienia agrestu podajemy ramki przeczerwione, potem ramki z węzą, tak robimy do końca czerwca. Od lipca podajemy ramki z suszem już przeczerwionym. Należy pamiętać, że przy intensywnym czerwieniu następuje wzrost populacji warrozy i dlatego przy podawaniu ciasta należy zwiększyć ilość zabiegów przeciw warrozie. W okresie wiosennym trzeba zastosować ramkę pracy wycinając zasklepiony czerw trutowy, natomiast w lipcu w odkładach bezwzględnie podać należy paski przeciw warrozie. Zaowocuje to tym, że powstaną silne rodziny zdolne do prawidłowej zimowli.
Zastosowanie się do powyższych zaleceń i uwag warunkuje efektywne - pobudzające działanie ciasta cukrowo pyłkowego. Rodziny pszczele będą silne i zdrowe, zdolne do gromadzenia większej ilości miodu.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 408

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (11 Stycznia 2019)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.