Portal Pszczelarski

Sklep Krauz

[Oddam] Szukam pracy asystenta pszczelarza lub pszczelarza.


Dzień dobry! Mam na imię Sergij. Mieszkam na Ukrainie. Posiadam własną pasiekę, która jest dodatkowym źródłem dochodów, dla których pracuję od 5 lat. Zawieszam łóżka systemu "Dadan" o wysokości ramy 300 mm. Skuteczne uprawianie wzrostu liczby rodzin pszczelich przez podział silnych rodzin lub sadzenie nowej macicy lub matek. Ćwiczę też łapanie łap, używając pułapek kruk. Obecnie przechodzi szkolenia w zakresie rolnictwa Hadziacz College na kierunku „pasieki trzeciej kategorii” i planuje przejść szkolenie wiosna w obszarze „matkovodstvo”, „produkty pszczele”, „choroba bee” i „Apiterapia”. Posiadam prawo jazdy kategorii "B" i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów powyżej 10 lat. W tej chwili uczę się na kursach języka polskiego. Będę ubiegał się o pszczelarza lub pomocnika pszczelarskiego lub inne posty związane z pszczelarstwem. Tylko oficjalne zatrudnienie. Tel. +380662998764. yarishsergey@ukr.net

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 681

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (05 Stycznia 2019)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.