Portal Pszczelarski
Firma Łysoń
Firma Łysoń

[Oddam] Szukam pracy asystenta pszczelarza lub pszczelarza.


Dzień dobry! Mam na imię Sergij. Mieszkam na Ukrainie. Posiadam własną pasiekę, która jest dodatkowym źródłem dochodów, dla których pracuję od 5 lat. Zawieszam łóżka systemu "Dadan" o wysokości ramy 300 mm. Skuteczne uprawianie wzrostu liczby rodzin pszczelich przez podział silnych rodzin lub sadzenie nowej macicy lub matek. Ćwiczę też łapanie łap, używając pułapek kruk. Obecnie przechodzi szkolenia w zakresie rolnictwa Hadziacz College na kierunku „pasieki trzeciej kategorii” i planuje przejść szkolenie wiosna w obszarze „matkovodstvo”, „produkty pszczele”, „choroba bee” i „Apiterapia”. Posiadam prawo jazdy kategorii "B" i doświadczenie w prowadzeniu pojazdów powyżej 10 lat. W tej chwili uczę się na kursach języka polskiego. Będę ubiegał się o pszczelarza lub pomocnika pszczelarskiego lub inne posty związane z pszczelarstwem. Tylko oficjalne zatrudnienie. Tel. +380662998764. yarishsergey@ukr.net

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1493

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (05 Stycznia 2019)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Piotr Chmielewski

Piotr Chmielewski

Autor tekstów

Student Wydziału Biologii i Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Członek Ligi Ochrony Przyrody oraz Koła Naukowego Przyrodników UAM. Interesuje się ochroną przyrody i prawem ochrony środowiska.

Biały miód leśny z Mount Oku

Konferencja Współczesne Uwarunkowania Zarządzania Środowiskiem

VI Interdyscyplinarna Konferencja TYGIEL

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Autorka przepisów kulinarnych i bloga kuchniokracja.hanami.pl

Japonista, dziennikarka, badaczka kultury żywieniowej, autorka książek: "Tradycje kulinarne Japonii" i "Japońskie słodycze" (książka nominowana w 3 kategoriach do Gourmand World Cookbook Awards). Zajmuje się prowadzeniem warsztatów kulinarnych, a także spotkań z zakresu historii jedzenia, trendów kulinarnych i percepcji smaku.

Figi z jogurtem bałkańskim i pistacjami

Ciasteczka lekko miodowe

Żurawina z miodem i wanilią

Marta Stachowiak

Marta Stachowiak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga My Sweet Morning

Blogerka kulinarna (celebrate-your-morning.blogspot.com), na co dzień praktykująca słodkie śniadania. Prawdziwa koneserka miodów. Miłośniczka zdrowego i smacznego trybu życia. Swoją artystyczną duszę ujawnia nie tylko na talerzu ale również w rysunku i decoupage'u.

Zdrowe cukierki z miodem w trzech wersjach

Miód z dziką różą

Marchewkowe naleśniki z miodem