Portal Pszczelarski

Pszczeli Port

[Sprzedam] rośliny miododajne ,byliny miododajne


Akcacja 20-60 cm 1zł
akacja 60-100 cm 2 zł
akacja 100-150 cm 4 zł
akacja rózowa od 4 zł
amorfa krzewiasta jednoroczna 2 zł
amorfa krzewiasta okolo 60 cm 3 zł
bez czarny 3zł
iglicznia trojciernowa 2zł
głóg 2zł
irga błyszcząca 2zł
irga pozioma +20 cm 2zł
karagana syberyjska +40 cm 2 zł
katalpa żółto kwiatowa 5 zł
katalpa żólto kwiatowa w doniczce 100-120 cm 15 zł
klony ginala 2zł
moszeniec poludniowy 2zł
roża pomarszczona 1,5 zł
śnieguliczka biała 2zł
śnieguliczka koralowa 2,5
śnieguliczka okrywowa-płożąca 4zł
suchodrzew tatarski 2,5
żylistek szorstki 3 zł
jarząb pospolity 5 zł
klon polny 120-150cm 4zł
klon pospolity 40-70 cm 2zł
kruszyna pospolita 2zł
leszczyna pospolita 4 zł
lipa drobnolistna 100cm 3 zł
lipa drobnolistna 140 160 cm 7zł
ognik czerwony kolumnowy 25-40 cm 3,50zł
ognik pomarańczowy 25 40cm 3,50zł
ognik żółty 25-40 cm 3,50 zł
tamaryszek różowy 3zł

Na specjalne zamówienie mogę też zaszczepić lipy w różnych odmianach.
Koszt zaszczepionej lipy przyjętej z rozwijającym się pąkami koszt 5 zł,Jednoroczna przezimowana koszt 15zł.
Gdyby w tej długiej liście nie było nadal roślin które was interesują proszę o kontakt .Posiadam jeszcze cała listę bylin miododajnych (trojeść krwista,amerykańska ,rozchodnik okazały ,lawendy ,macierzanki ,kocimiętki itd.,itp.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1199

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (31 Grudnia 2018)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.