Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Matki pszczele Carnica Singer i Carnica Celle


Przyjmuję zamówienia (zapisy) na matki pszczele Carnica Singer i Carnica Celle na sezon 2019. Są to córki F1 matek reprodukcyjnych z hodowli Singera z Austrii i z Instytutu Pszczelarskiego w Celle z Niemiec. Pszczoły te są bardzo łagodne,szybko rozwijające się wiosną i wykorzystujące zarówno pożytki nektarowe jak i spadziowe.Matki te nie podlegają refundacji. Rozprowadzam wyłącznie matki czerwiące , unasiennione u mnie w pasiece w cenie 60 zł plus koszt przesyłki za pobraniem.Zamówienia i więcej informacji pod nr tel. 322846400.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 5927

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (20 Listopada 2018)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.

Anna Celińska

Anna Celińska

Autorka tekstów

Dziennikarz z wykształcenia, zawodu i pasji. Żaden temat nie jest jej obcy, a pszczoły z artykułu na artykuł uwielbia coraz bardziej. Na PortalPszczelarski.pl wrzuca teksty według najważniejszego klucza – informować, radzić, wyjaśniać to, co ważne dla Was. Bo bez czytelnika nie miałoby sensu pisanie.

Ekonomika pszczelarstwa - zarządzanie gospodarstwem pasiecznym

Termin składania projektów do Agencji Rynku Rolnego

Jak wykonać świeczkę z wosku pszczelego?

Tadeusz Kąkol

Tadeusz Kąkol

Autor tekstów

Emerytowany nauczyciel zawodu w Zespole Szkół Rolniczych. Obecnie zajmuje się pszczołami (12 uli) i ogrodnictwem (rośliny miododajne) w Grabowcu koło Zamościa.

Smotrawa okazała - roślina miododajna

Miód - produkt pszczeli

Propolis - produkt pszczeli