Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Ramki Wielkopolskie gniazdowe zbite, zadrutowane lub z węząProponuję ramki złożone, zbite i zadrutowane:

1. Wielkopolskie hoffmanowskie gniazdowe (360 x 260 mm) - 3,00zł/szt

2. Wielkopolskie gniazdowe proste (360 x 260 mm) - 2,95zł/szt

3. Ramki Wielkopolskie hoffmanowskie 1/2 - 2.70zł/szt

4. Ramki Dadanta hoffmanowskie gniazdowe - 3,50zł/szt

5. Ramki Dadanta hoffmanowskie 1/2 -3,10zł/szt

Ramki są dostępne również w pakietach, pakowane po 100szt:

1. Wielkopolskie hoffmanowskie gniazdowe (360 x 260 mm) - 290zł/100szt

2. Wielkopolskie gniazdowe proste (360 x 260 mm) - 285zł/100szt

3. Ramki Wielkopolskie hoffmanowskie 1/2 - 260zł/100szt

4. Ramki Dadanta hoffmanowskie gniazdowe - 340zł/100szt

5. Ramki Dadanta hoffmanowskie 1/2 -300zł/100szt

Ramki są wykonane na profesjonalnych maszynach, bardzo precyzyjnie. Są czopowane i zbijane gwoździami.

Na tej aukcji oferujemy ramki dadanta hoffmanowskie, zbite, zadrutowane.

Producentem ramek jest firma Sułkowski lub Piotr Chrapla w zależności od dostępności. Ramki czy z jednej czy z drugiej firmy są zawsze w pierwszym gatunku i najwyższej jakości.

Wystawiam FV

Wysyłamy również kurierem:

Płatność z góry: 20zł

Płatność przy odbiorze ramek - 25zł

W celu omówienia szczegółów kontakt po godz. 17 na numer 514 155 400, lub najszybciej na e-mail: pasieczne(małpa)gmail.com.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 761

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (04 Listopada 2018)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.