Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Ramki do uli, ramki pszczele, Wielkopolskie i inne - Darmowa dostawa


Witamy,

Nasza firma - BeeTech - specjalizuje się w produkcji wyłącznie ramek pszczelich. Z tą myślą rozbudowaliśmy linię produkcyjną.

Produkcja ramek pszczelich jest naszą pasją, którą chcemy się z Wami podzielić.

Oferujemy ramki gniazdowe i nadstawkowe. Ramki są czopowane - proste lub Hoffmanowskie, z dziurkami i rowkami na drut w górnej i dolnej beleczce, wykonane z drewna iglastego w pierwszym gatunku.

Prawdopodobnie jako jedyni w Polsce oferujemy ramki Hoffmanowskie w wersji V (widoczne zbliżenie na trzecim zdjęciu). Są to ramki najczęściej wybierane przez pszczelarzy. Ramki Hoffmanowskie w wersji V posiadają ścinane boki odstępnikowe, co zapobiega gnieceniu pszczół oraz ułatwia ich wyjmowanie, gdyż nie są tak sklejone kitem, jak w przypadku płaskich boków Hoffmanowskich.

Ceny przykładowych ramek czopowanych niezbitych:
- Wielkopolska gniazdowa prosta - 1,65 zł/szt.
- Wielkopolska nadstawkowa prosta - 1,40 zł/szt.
- Wielkopolska gniazdowa hoffmanowska - 1,80 zł/szt.
- Wielkopolska nadstawkowa hoffmanowska - 1,70 zł/szt.

Zadzwoń i zapytaj o ramki do innych typów uli.

Koszt przesyłki:
Kupuj bez wychodzenia z domu i nie płać za transport. Przy zakupie 170 - 220 szt. ramek darmowa dostawa przesyłką pobraniową - płatną przy odbiorze! Ilość ramek jest uzależniona od rodzaju, gdyż waga przesyłki nie może przekroczyć 30 kg.

Mniejsze ilości ramek wysyłamy również przesyłką pobraniową w cenie 19 zł.

Zapraszamy do sklepu internetowego www.beetech.pl

Zadzwoń, tel.: 574 653 463

Od trzech pokoleń jesteśmy związani z pszczelarstwem

Dostarczamy ramki najwyższej jakości, tanie i bez kosztów przesyłki. Współpracujemy z krajami Europy Zachodniej, w tym z krajami skandynawskimi - Danią, Norwegią i Szwecją a także z Kanadą i Australią.

Pszczelarze w Polsce mogą być pewni, że otrzymują od nas ramki takiej samej jakości, jak te, które wysyłamy do innych kraj

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1774

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (28 Października 2018)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.