Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Ule wielkopolskie drewnianeW skład zestawu standardowego wchodzą następujące elementy:

Daszek kryty blachą cynkową
2x korpus pełny
Powałka z jednym pajączkiem
Dennica zwykła/higieniczna

Produkujemy ule solidne, szczelne i praktyczne. Wieloletnie doświadczenie w pszczelarstwie przełożyło się na udoskonalenie konstrukcji ula wielkopolskiego.

1. Daszek pokryty jest blachą o grubości 0,4mm zakuwany bez użycia gwoździ, wyposażony w wentylacje, na życzenie klienta ocieplony i wygłuszony styropianem.
2. Korpus wykonywany jest z drewna świerkowego lub lipowego pierwszej klasy (wysuszone, bez zasinień i sęków). Ocieplony styropianem o grubości 3 cm, wzmocniony od wewnątrz stalowymi kątownikami, dzięki czemu produkt jest trwały i wytrzymały. Korpus posiadają też uchwyty antypoślizgowe, które ułatwiają prace w pasiece jak i transport ula.
3. Powałka jest prosta i funkcyjna, wykonana ze sklejki o grubości 4mm, standardowo z 2 pajączkami, z możliwością montażu dodatkowych otworów. Powałka może pełnić rolę podkarmiaczki słoikowej, co jest wygodne i praktyczne, ponieważ nie ingeruje się bezpośrednio w gniazdo.
4. Dennica zwykła posiada ruchomy mostek oraz wybudowaną zakrętke wiedeńską, która umożliwia zamknięcie ula podczas transportu lub podczas zwalczania warrozy np. Apiwarolem. Wyposażona w wkładkę wielofunkcyjną, redukującą oczko, co zabezpiecza przed wtargnięciem gryzoni zimą oraz rabunkami w momencie np. tworzenia odkładów.
5. Dennica higieniczna posiada wkładkę z białej płyty pcv do kontroli warrozy. Wykonana z siatki aluminiowej, cięto-szarpana co zabezpiecza pszczoły przed utratą odnóży. Posiada dobrą wentylacje, co jest szczególnie ważne przy prowadzeniu pasieki wędrownej, a także w momencie, gdy chcemy ograniczyć nastroje rojowe.

Możliwość zmówienia stojaków pod ule w atrakcyjnej cenie.

TRANSPORT WŁASNY na terenie całej Polski po wcześniejszym uzgodnieniu.

Wysyłka kurierem 2

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1022

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (08 Października 2018)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.