Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Ule wielkopolskie drewnianeW skład zestawu standardowego wchodzą następujące elementy:

Daszek kryty blachą cynkową
2x korpus pełny
Powałka z jednym pajączkiem
Dennica zwykła/higieniczna

Produkujemy ule solidne, szczelne i praktyczne. Wieloletnie doświadczenie w pszczelarstwie przełożyło się na udoskonalenie konstrukcji ula wielkopolskiego.

1. Daszek pokryty jest blachą o grubości 0,4mm zakuwany bez użycia gwoździ, wyposażony w wentylacje, na życzenie klienta ocieplony i wygłuszony styropianem.
2. Korpus wykonywany jest z drewna świerkowego lub lipowego pierwszej klasy (wysuszone, bez zasinień i sęków). Ocieplony styropianem o grubości 3 cm, wzmocniony od wewnątrz stalowymi kątownikami, dzięki czemu produkt jest trwały i wytrzymały. Korpus posiadają też uchwyty antypoślizgowe, które ułatwiają prace w pasiece jak i transport ula.
3. Powałka jest prosta i funkcyjna, wykonana ze sklejki o grubości 4mm, standardowo z 2 pajączkami, z możliwością montażu dodatkowych otworów. Powałka może pełnić rolę podkarmiaczki słoikowej, co jest wygodne i praktyczne, ponieważ nie ingeruje się bezpośrednio w gniazdo.
4. Dennica zwykła posiada ruchomy mostek oraz wybudowaną zakrętke wiedeńską, która umożliwia zamknięcie ula podczas transportu lub podczas zwalczania warrozy np. Apiwarolem. Wyposażona w wkładkę wielofunkcyjną, redukującą oczko, co zabezpiecza przed wtargnięciem gryzoni zimą oraz rabunkami w momencie np. tworzenia odkładów.
5. Dennica higieniczna posiada wkładkę z białej płyty pcv do kontroli warrozy. Wykonana z siatki aluminiowej, cięto-szarpana co zabezpiecza pszczoły przed utratą odnóży. Posiada dobrą wentylacje, co jest szczególnie ważne przy prowadzeniu pasieki wędrownej, a także w momencie, gdy chcemy ograniczyć nastroje rojowe.

Możliwość zmówienia stojaków pod ule w atrakcyjnej cenie.

TRANSPORT WŁASNY na terenie całej Polski po wcześniejszym uzgodnieniu.

Wysyłka kurierem 2

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1979

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (08 Października 2018)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Ewa Jarosz

Ewa Jarosz

autor przepisów kulinarnych i bloga dietetykwstolicy.blogspot.com

Dietetyk medyczny, blogerka kulinarna i amator fotografii. Uczy swoich pacjentów jak utrzymać zasady racjonalnego odżywiania czerpiąc przyjemność z jedzenia. Zaraża optymizmem i zdrowym podejściem do życia.

Słodka sałatka z kurczakiem

Gruszkowo-jabłkowy mus szarlotkowy

Ciasto jogurtowo-miodowe z cynamonem

Paulina Jamrozik

Paulina Jamrozik

Autorka tekstów oraz właścicielka Medis-online.pl

Założycielka Gabinetu Dietetycznego MEDIS. Na co dzień pomaga trwale zmienić nawyki żywieniowe swoim pacjentom. Pokazuje jak pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawić samopoczucie, samoocenę, a przede wszystkim zdrowie.

Domowy sposób na wzmocnienie odporności

Anna Celińska

Anna Celińska

Autorka tekstów

Dziennikarz z wykształcenia, zawodu i pasji. Żaden temat nie jest jej obcy, a pszczoły z artykułu na artykuł uwielbia coraz bardziej. Na PortalPszczelarski.pl wrzuca teksty według najważniejszego klucza – informować, radzić, wyjaśniać to, co ważne dla Was. Bo bez czytelnika nie miałoby sensu pisanie.

Wsparcie Rynku Produktów Pszczelich 2014/2015

Zgnilec złośliwy (zgnilec amerykański) - Paenibacillus larvae

Usuwanie trutni

Michał Piątek

Michał Piątek

Ekspert Portalu Pszczelarskiego

Pszczelarz, właściciel serwisu www.pogodnypiatek.pl, w którym prowadzi blog pszczelarski i zamieszcza nakręcone przez siebie filmy. Jeden z autorów dwumiesięcznika „Pasieka”, organizator konferencji pszczelarskich, wykładowca.

Targi Sadowniczo-Warzywnicze Hort-Technika z panelem pszczelarskim - relacja

Współdziałanie pszczelarzy w zakresie promocji i sprzedaży

I Konferencja Pszczelarskiego Klubu Dyskusyjnego Pszczółka między Łodzią a Warszawą - przebieg spotkania