Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Ule wielkopolskie drewnianeW skład zestawu standardowego wchodzą następujące elementy:

Daszek kryty blachą cynkową
2x korpus pełny
Powałka z jednym pajączkiem
Dennica zwykła/higieniczna

Produkujemy ule solidne, szczelne i praktyczne. Wieloletnie doświadczenie w pszczelarstwie przełożyło się na udoskonalenie konstrukcji ula wielkopolskiego.

1. Daszek pokryty jest blachą o grubości 0,4mm zakuwany bez użycia gwoździ, wyposażony w wentylacje, na życzenie klienta ocieplony i wygłuszony styropianem.
2. Korpus wykonywany jest z drewna świerkowego lub lipowego pierwszej klasy (wysuszone, bez zasinień i sęków). Ocieplony styropianem o grubości 3 cm, wzmocniony od wewnątrz stalowymi kątownikami, dzięki czemu produkt jest trwały i wytrzymały. Korpus posiadają też uchwyty antypoślizgowe, które ułatwiają prace w pasiece jak i transport ula.
3. Powałka jest prosta i funkcyjna, wykonana ze sklejki o grubości 4mm, standardowo z 2 pajączkami, z możliwością montażu dodatkowych otworów. Powałka może pełnić rolę podkarmiaczki słoikowej, co jest wygodne i praktyczne, ponieważ nie ingeruje się bezpośrednio w gniazdo.
4. Dennica zwykła posiada ruchomy mostek oraz wybudowaną zakrętke wiedeńską, która umożliwia zamknięcie ula podczas transportu lub podczas zwalczania warrozy np. Apiwarolem. Wyposażona w wkładkę wielofunkcyjną, redukującą oczko, co zabezpiecza przed wtargnięciem gryzoni zimą oraz rabunkami w momencie np. tworzenia odkładów.
5. Dennica higieniczna posiada wkładkę z białej płyty pcv do kontroli warrozy. Wykonana z siatki aluminiowej, cięto-szarpana co zabezpiecza pszczoły przed utratą odnóży. Posiada dobrą wentylacje, co jest szczególnie ważne przy prowadzeniu pasieki wędrownej, a także w momencie, gdy chcemy ograniczyć nastroje rojowe.

Możliwość zmówienia stojaków pod ule w atrakcyjnej cenie.

TRANSPORT WŁASNY na terenie całej Polski po wcześniejszym uzgodnieniu.

Wysyłka kurierem 2

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1847

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (08 Października 2018)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.

Renata Gasek

Renata Gasek

Autorka tekstów

Entuzjastka szeroko pojętego rękodzieła, autorka prac zamieszczonych na blogu Kocie robótki (https://kocieprace.blogspot.com/)

Pirografia (sztuka malowania ogniem) w pszczelarstwie

Malgorzata Radziszewska

Malgorzata Radziszewska

Autorka przepisów kulinarnych

Blogerka kulinarna (amku.blogspot.com), która uwielbia kuchenne eksperymenty. Z zawodu: tester aplikacji. Na co dzień: mama. W wolnych chwilach robi zdjęcia i zajmuje się promowaniem fotografii mobilnej działając w ramach Grupy Mobilni (grupamobilni.pl).

Bigos z miodem

Chleb na owsiance z miodem

Kukurydziane bułeczki z miodem

Marcin Balana

Marcin Balana

Redaktor serwisu PortalPszczelarski.pl

Doktorant na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Punktualny, towarzyski, zawsze z milionem nowych pomysłów, które stale przybliża użytkownikom portalu PortalPszczelarski.pl

Nabór na kurs kwalifikacyjny technik pszczelarz

Pszczelarz Isidoros Timinis doświadczył cudu

Nabór na bezpłatny kwalifikacyjny kurs zawodowy w zawodzie pszczelarz - TCEZ w Tucholi 2015