Portal Pszczelarski

[Sprzedam] (9,73zł/kg) Miód Ukraiński Słonecznikowy


Lokalizacja:
Pniewy k Grójca,
woj. mazowieckie
Pokaż na mapie

Nectarica
Tel.: +48128812223
sales@nectarica.com

Wyślij wiadomość

Miód naturalny, spełnia najwyższe standardy. Testy laboratoryjne QSI (Niemcy) dla każdej partii. Od producenta. Możemy dostarczać od 1 wiadra lub 2 bezcek. Cena z magazynu w Pniewach k Grójca:

- w beczkach 290kg - 9,73zł/kg z VAT (9,27zł/kg bez VAT)

- w wiaderkach 25kg - 10,64zł/kg z VAT (10,13zł/kg bez VAT)

Koszt przesyłki kurierskiej na terenie Polski, za 1 kg miodu:
- 2 beczki lub 24 wiadra na palecie, usługa Raben - 0,31zł/kg z VAT (0,25zł/kg bez VAT);
- od 1 do 23 wiader, usługa GLS - 0,59zł/kg z VAT (0,48zł/kg bez VAT).

Kup tutaj: https://shop-eu.nectarica.com

Lub prosimy napisz nam na sales@nectarica.com, a prześlęmy Państwu więcej informacji i darmową próbkę miodu do testu.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1467

Ogłoszenie wyróżnione

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.