Portal Pszczelarski

[Sprzedam] (9,54zł/kg) Surowy ukraiński miód słonecznikowy


Lokalizacja:
Pniewy k Grójca,
woj. mazowieckie
Pokaż na mapie

Nectarica
Tel.: +48128812223
sales@nectarica.com

Wyślij wiadomość

Spełnia najwyższe standardy. Od producenta. Testy laboratoryjne QSI dla każdej partii. Możemy dostarczać od 1 wiadra. Cena z magazynu w Pniewach k Grójca (bez dostawy):

-w beczkach 290kg - 9,54zł/kg bez VAT (10,02zł/kg z VAT)

-w wiaderkach 25kg - 10,43zł/kg bez VAT (10,95zł/kg z VAT)

Koszt przesyłki kurierskiej na terenie Polski, za 1 kg miodu:
- palety, usługa Raben - 0,25zł/kg bez VAT (0,31zł/kg z VAT)
- wiaderka (od 1 szt.), usługa GLS - 0,48zł/kg bez VAT (0,59zł/kg z VAT)

Więcej informacji: https://nectarica.com/offer/?lang=pl&utm_source= portalpszczelarski.pl

Prosimy napisz nam, a prześlęmy Państwu więcej informacji i darmową próbkę miodu do testu.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 817

Ogłoszenie wyróżnione

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.