Portal Pszczelarski

[Oddam] Kocioł parowy ma 17 litrów. Stal nierdzewna.


Kocioł parowy 17 litrów. Składa się z 2 zbiorników zewnętrznych i wewnętrznych, kosza do układania surowców woskowych, pokrywki, galaretowatego otworu, 2 uchwytów do przenoszenia wosku, rury spustowej. Ściana wewnętrznego zbiornika w górnej części ma otwory do wyjścia pary.
Koszyk na surowce 17 litrów;

czas przetwarzania 45..60 min;

ilość wosku w momencie zalania 1,2 kg.

Główne wymiary:

wysokość - 440 mm,

wewnętrzna średnica wynosi 296 mm.

średnica zewnętrzna - 370 mm, z rączką - 430 mm

Ciężar 5,7 kg.

Instrukcja obsługi. Wosk do góry jest myty gorącą wodą. W przestrzeni między zbiornikiem wewnętrznym i zewnętrznym, przez otwór do napełniania, wlej wodę do poziomu otworów w zbiorniku wewnętrznym, otwór jest zamknięty pokrywką.
Kaseta jest wypełniona voskosyryem, zainstalowana wewnątrz voskotopki, zamknij pokrywkę i włóż kuchenkę gazową lub elektryczną, a pojemnik umieść pod rurką.
Powstałe opary przechodzą przez otwory wewnętrznego zbiornika, topią wosk, który przez rurkę wylotową wpływa do pojemnika.
Aby całkowicie wyekstrahować wosk z surowca, należy go wymieszać lub wstrząsnąć, otwierając wieko. Po ekstrakcji wosku usuwa się kasetę, wydziela się wyciek, dodaje się nową porcję wosku i czynność powtarza się.
Po zakończeniu pracy woskowanie zostaje oczyszczone, a pozostała woda w zbiorniku zostaje wylana

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 978

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (07 Września 2018)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.