Portal Pszczelarski

[Oddam] Apilift "M-1" - wózek-pasieka, wzmocnione koła z pompowaniem


Wózek do zbioru pasieki "Apilift" przeznaczony jest do pracy z uli, obudowami i rozszerzeniami sklepów wszystkich typów. Stosowane procesy transportu i załadunek ule, z obudowami i sklepów rozszerzeń, a także do wymiany i czyszczenia dna i inne prace w pasiece.

Maksymalna waga przewożonych towarów wynosi 130 kg

Maksymalna wysokość podnoszenia - 1250 mm

Wielkość urządzenia zaciskowego wynosi od 350 do 670 mm

Waga - 28 kg

Wymiary ogólne -400 * 1550 * 540 mm

Szerokość opony wynosi 9 cm

Średnica osi koła - 2 cm

Średnica koła wynosi 37 cm

PROCEDURA PRACY:

Przed rozpoczęciem pracy konieczne jest przedłużenie uchwytu do szerokości ula. Toczyć wózkiem do ula, a następnie przynieść wsporniki mocujące Apilifta tak, że szczęki blisko pasuje do ścian ula. Uchwyt dźwigni musi znajdować się w dolnym położeniu. Następnie należy podnieść uchwyt mechanizmu dźwigni do skrajnego górnego położenia, aż ul zostanie całkowicie zaciśnięty z boków za pomocą wsporników. Dla wygody wyjmowania ula z podpór zapewniono dodatkowe wyjmowane wsporniki. Podnoszenie odbywa się poprzez przekręcenie rękojeści mechanizmu podnoszącego. Dla ułatwienia użytkowania uchwyt mechanizmu podnoszącego zapewnia blokadę do unieruchamiania uniesionego ula.

UWAGA! Podczas pracy należy zachować ostrożność, aby palce nie znajdowały się wewnątrz ruchomych części produktu. Bez gumowanej podszewki mechanizm zaciskowy nie może być obsługiwany.

PRODUCENT: Ukraina, Dergachi «Uley

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 2204

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (07 Września 2018)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.