Portal Pszczelarski

Pszczeli Port

[Sprzedam] Kłosowiec meksykański Agastache mexicana


1kg nasion 100zł
Przybliżona pora kwitnienia: VI-VII
Wysokość rośliny w cm: 80-100
Wydajność: 700
Wysoka, kępiasta, aromatyczna bylina charakteryzująca się długotrwałym kwitnieniem w drugiej połowie lata. Kłącza są dość krótkie, dlatego kłosowiec tworzy zwarte kępy i nie rozrasta się zbyt szeroko. Liście jasnozielone, lancetowate, o ząbkowanym brzegu, pokryte drobnymi włoskami i gruczołkami. Łodygi wyprostowane, słabo rozgałęzione, wysokości 60-100 cm, ulistnione na całej długości, zakończone kłosowatymi kwiatostanami o długości do 30 cm. Boczne kwiatostany wyrastają z kątów liści w górnej części pędów. Kwiaty drobne, zebrane w wielokwiatowe okółki, które ułożone są bardzo gęsto w górnych partiach kwiatostanów, a w dolnych rozmieszczone luźniej. Kielichy kwiatów różowo niebiegłe, korony dwuwargowe, o zmiennej barwie od prawie białej, przez różową do lila różowej, prawie czerwono niebieskiej. Kwitnie sierpień – wrzesień.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1046

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (05 Września 2018)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.