Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Sprzedam Miód


Dzień dobry państwu,

Na mojej aukcji chciałbym zaoferować miód z własnej pasieki znajdującej się we wschodniej części woj. Świętokrzyskiego.

Miód w 100 % naturalny, prawdziwy. Bez domieszek, dodatków, jak to wielokrotnie zdarza się na polskim rynku, oferując miód w ,,atrakcyjnej cenie".

Miód bardzo wysokiej jakości, od ula do słoika pozyskiwany w naturalny sposób. Pasieka mniejszych rozmiarów, ok. 50 pni, dlatego stawiam na jakość miodu, nie jego ilość i produkcję masową.

Na życzenie istnieje możliwość wysłania próbek miodu, dla zbadania jego jakości.

Na miejscu możliwość skosztowania miodu.

Aktualnie w sprzedaży:

-wielokwiatowy (32 zł)

-akacjowy (32 zł)

-rzepakowy (32 zł)

-gryczany (32 zł)

-lipowy (32 zł)

Odbiór osobisty w miejscowości Sydzyna, bądź na terenie woj. świętokrzyskiego po wcześniejszym uzgodnieniu jak i istnieje możliwość wysyłki (koszt ponosi kupujący).

W zamówieniu proszę o podanie rodzaju i ilości.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt poprzez allegro jak i kontakt telefoniczny pod nr tel.: 535 253 408.

Pozdrawiam serdecznie :)

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 872

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (18 Lipca 2018)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.