Portal Pszczelarski

[Inne] Usługa przerobu i produkacja węzy pszczelej


Robimy świetną węzę ze swojego wosku lub klienta

Oferujemy usługę przerobu wosku pszczelego na węzę pszczelą, jej sprzedaż; każdy rodzaj i rozmiar. Poza główną działalnością prowadzimy skup wosku i pyłku.Najwyższa jakośćJak to robimyNajwyższy wagę przykładamy do wytworzenia najwyższej jakości węzy pszczelej; wosk podlega sterylizacji w autoklawie (temperatura 121°C, w ciśnienie 0,1 MPa, przez 30 minut), aby wyeliminować potencjalna chorobę, a sama węza jest wytwarzana na nowoczesnych maszynach, które gwarantują, ze jest w pełni elastyczna i niełamliwa.Metoda grawerowania na zimno gwarantuje najwyższą jakość.


Gdy już mamy gładki pas wosku o właściwej grubości, poddajemy go grawerowaniu na walcach. W tym etapie dochodzi do zmiany struktury układu kryształów wosku – przemieszczają się one w taki sposób, że węza jest wytrzymała i mniej kruszy się, w porównaniu do węzy otrzymywanej w standardowy sposób. Używając tę metodę, można zwiększyć ilość arkuszy otrzymywanych z tej samej masy wosku. Taka węza jest wytrzymała – wtapianie jej w ramkę czy też trzymanie w dłoniach – nie prowadzi do jej zniszczenia. Walcowanie na zimno wpływa na wewnętrzną strukturę wosku – jest on znacznie bardziej wytrzymały. Podobna metoda produkcji jest stosowana podczas walcowania stali na zimno, która to prowadzi do powstania bardzo wytrzymałego produktu końcowego.

Zajmujemy się przerabianiem wosku pszczelego na każdy rodzaj i wielkość węzy pszczelej o komórkach 5,4 i 5,0.

Cennik

Produkty

Usługa przerobu wosku na węzę:

- 8 zł/kg poniżej 100 kg,
- 7 zł/kg powyżej 100 kg,
- 6 zł/kg powyżej 500 kg.

Oferujemy również usługę wykonania węzy z zapłatą wosku pszczelego:

2 kg wosku (I klasa) za 1,2 kg węzy - bezgotówkowo
2 kg wosku (II klasa) za 1 kg węzy - bezgotówkowo

Prowadzimy skup:

I klasa – 30 zł (wosk z odsklepin i jasnych ramek, klarowany)
II klasa – 20-28 zł (jasny, bez zanieczyszczeń)
III Klasa – 12-14 zł (ciemny i brązowy)

Telefon: 506728342

email: piotr.smigiell@gmail.com

Facebook:

https://www.facebook.com/ProdukcjaWezyMiodySpalskie/

Strona internetowa:

https://psmigiel07.wixsite.com/miodyspalskie

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1035

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (17 Lipca 2018)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.