Portal Pszczelarski

[Inne] Usługa przerobu i produkacja węzy pszczelej


Robimy świetną węzę ze swojego wosku lub klienta

Oferujemy usługę przerobu wosku pszczelego na węzę pszczelą, jej sprzedaż; każdy rodzaj i rozmiar. Poza główną działalnością prowadzimy skup wosku i pyłku.Najwyższa jakośćJak to robimyNajwyższy wagę przykładamy do wytworzenia najwyższej jakości węzy pszczelej; wosk podlega sterylizacji w autoklawie (temperatura 121°C, w ciśnienie 0,1 MPa, przez 30 minut), aby wyeliminować potencjalna chorobę, a sama węza jest wytwarzana na nowoczesnych maszynach, które gwarantują, ze jest w pełni elastyczna i niełamliwa.Metoda grawerowania na zimno gwarantuje najwyższą jakość.


Gdy już mamy gładki pas wosku o właściwej grubości, poddajemy go grawerowaniu na walcach. W tym etapie dochodzi do zmiany struktury układu kryształów wosku – przemieszczają się one w taki sposób, że węza jest wytrzymała i mniej kruszy się, w porównaniu do węzy otrzymywanej w standardowy sposób. Używając tę metodę, można zwiększyć ilość arkuszy otrzymywanych z tej samej masy wosku. Taka węza jest wytrzymała – wtapianie jej w ramkę czy też trzymanie w dłoniach – nie prowadzi do jej zniszczenia. Walcowanie na zimno wpływa na wewnętrzną strukturę wosku – jest on znacznie bardziej wytrzymały. Podobna metoda produkcji jest stosowana podczas walcowania stali na zimno, która to prowadzi do powstania bardzo wytrzymałego produktu końcowego.

Zajmujemy się przerabianiem wosku pszczelego na każdy rodzaj i wielkość węzy pszczelej o komórkach 5,4 i 5,0.

Cennik

Produkty

Usługa przerobu wosku na węzę:

- 8 zł/kg poniżej 100 kg,
- 7 zł/kg powyżej 100 kg,
- 6 zł/kg powyżej 500 kg.

Oferujemy również usługę wykonania węzy z zapłatą wosku pszczelego:

2 kg wosku (I klasa) za 1,2 kg węzy - bezgotówkowo
2 kg wosku (II klasa) za 1 kg węzy - bezgotówkowo

Prowadzimy skup:

I klasa – 30 zł (wosk z odsklepin i jasnych ramek, klarowany)
II klasa – 20-28 zł (jasny, bez zanieczyszczeń)
III Klasa – 12-14 zł (ciemny i brązowy)

Telefon: 506728342

email: piotr.smigiell@gmail.com

Facebook:

https://www.facebook.com/ProdukcjaWezyMiodySpalskie/

Strona internetowa:

https://psmigiel07.wixsite.com/miodyspalskie

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 3074

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (17 Lipca 2018)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Luiza Dawidowicz

Luiza Dawidowicz

Autorka publikacji

Doktorantka na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Absolwentka kierunków: ochrona środowiska na UAM w Poznaniu oraz ogrodnictwo na UP w Poznaniu. Interesuje się projektowaniem ogrodów, urządzaniem i pielęgnacją zieleni, a także rewitalizacją zdegradowanych obszarów. W swoim działaniu łączy wiedzę zdobytą na obu kierunkach studiów z zamiłowaniem artystycznym oraz florystycznym. Uwielbia rośliny, zwierzęta, pracę w ogrodzie, podróże bliskie i dalekie. Działa w Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Ogrodnictwa w Poznaniu, w którym pełni funkcję wiceprezesa Sekcji Florystycznej.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 1.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 3.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 2.

Renata Gasek

Renata Gasek

Autorka tekstów

Entuzjastka szeroko pojętego rękodzieła, autorka prac zamieszczonych na blogu Kocie robótki (https://kocieprace.blogspot.com/)

Pirografia (sztuka malowania ogniem) w pszczelarstwie

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.