Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Sprzedam ule - korpusy, ramki, dennice, daszki, podkarmiaczki


Sprzedam:
-korpusy dadant - wys. 18,5 cm, gr. 25 mm - z deski sosnowej, w stanie dobrym ok. 150 szt., 30 zł/szt.;
-ok. 1500 szt ramek hofmanowskich w 90% z suszem lub węzą o komórce 5,1 mm, 5 zł/szt.;
-dennica higeniczna osiatkowana ok. 40 szt., 30 zł/szt;
-daszek kryty blachą offsetową + powałka /2-pajączki/ ok. 40szt., 30 zł/kpl.;
-korpusy 6-ramkowe /tzw. nukleusy/ ok. 40szt. z dennicą osiatkowaną, daszkiem i powałką, 60 zł/kpl.;
-podkarmiaczka powałkowa 8l, 30 zł/szt.;

Ule mogę częściowo zasiedlić odkładami.

Pozostałe zdjęcia oraz projekt ramek do obejrzenia na stronie: https://drive.google.com/drive/folders/1cVuoezlLiHk-sfBPEdnc3lnBNFcU1mEl?usp=sharing

PRZY KOMPLEKSOWYM ZAKUPIE MOŻLIWOŚĆ NEGOCJACJI

WOJ. POMORSKIE, ODBIÓR WŁASNY
tel 508 301 531

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 989

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (07 Czerwca 2018)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.