Portal Pszczelarski

[Sprzedam] HIT! Podkurzacz nierdzewny elektryczny. Nowość!


Mam zaszczyt zaproponować najnowsze rozwiązania w branży pszczelarskiej:

PODKURZACZ ELEKTRYCZNY


Podkurzacz elektryczny wykonany jest ze stali nierdzewnej.

Druciana - ocynkowana obudowa korpusu chroni przed oparzeniem.

Podkurzacz elektryczny jest bardzo lekki i poręczny. Polecanym do każdej pasieki.

Druciana obudowa korpusu chroni przed oparzeniem.

Szybkie rozpalanie podkurzacza i wygodne użytkowanie.

Wygodne dozowanie dymu.

W środku znajduje się sitko.

Wymiary: 29 x 27 x 12 cm

Cena to 169,99 zł za 1 sztukę.
Posiadam 2 sztuki.

Zasilanie elektryczne pozwala na szybkie rozpalanie podkurzacza i wygodne użytkowanie.

Zasilanie podkurzacza:

-4 baterie AA (brak w zestawie)

Dodatkowo podkurzacz posiada wejście mini USB

Dwie sztuki kupiłem w Niemczech na targach.

Koszt dostawy:
Paczka24 - 20 zł
Paczka48- 18 zł.

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 999

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (25 Maja 2018)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.