Portal Pszczelarski

[Sprzedam] SPRZEDAM PASIEKĘ


WITAM!
Sprzedam kompletną pasiekę.

W skład pasieki wchodzą.
20 uli .
14 dobrze przezimowanych, z zapasami pokarmu, rodzin pszczelich,- Krainka.

Ok. 10 drewnianych z Lipy i 10 styropianowych.
Wirówka do miodu, Łysonia, na pięc ramek, dwuletnia.
Komplet wszystkich ramek z węzą.
Ramki Wielkopolskie.
W skład ula wchodzą,-
Różne dennice,
2x korpus
1x półkorpus
1x powałka
1x mata ocieplająca z trzciny
1x Daszek obity blachą.
kompletne przedmioty jakie są potrzebne do obsługi uli
oraz w produkcji miodu. Na przykład,-
2 podkurzacze
2 kompl. ubrania pszczelarskie
kilka dłut, szczotek, węza, ramki.
Kpl.narzędzi do odsklepiania miodu.
Dodatkowe ramki, drut 2 pary rękawic skurzanych blacha i siatka alu odymiasz do apiwarolu, przegrody trzcinowe i wiele innych przedmiotów i narzędzi.
Opcionalnie profesionalna przyczepa do przewozu 21 uli.

Sprzedaje z powodu złego stanu zdrowia.

Tel 505 64 73 54

CENA DO UZGODNIENIA.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1629

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (08 Kwietnia 2018)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.