Portal Pszczelarski

Pszczeli Port

[Sprzedam] Byliny miododajne


New England Aster (Syn Symphyotrichum nova - angliae ), Dzielżan jesienny - Helenium autumnale,Dziurawiec zwyczajny Hypericum perforatum Hyzop lekarski Hyssopus offcinalis, Kłosowiec fenkułowy Lofant, Kłosowiec meksykański Agastache mexicanaKocimiętka Fassena Nepeta Fassenii, Krwawnica pospolita Lythrum salicaria, Mikołajek płasko listny Eryngium planum, Piknantem virginianum (Mięta Góra)Pycnanthemum verticillatum var.pilosum (sznurek górski) Roznik przerośnięty Silphium perofoliatum L. Trojeść amerykańska Asclepias Syriach,Trojeść bulwiasta Asclepias tuberosa, Trojeść krwista Asclepias tuberoza, Tulia kalifornijska Pycnantemum californicum szałwia lekarska, okręgowa, omszona, serdecznik, przegorzan, lawenda, tymianek pospolity i cytrynowy, melisa, kozłek lekarski (waleriana), cąber górski i kilka rodzajów mięt: herbaciana, pieprzowa, jagodowa, jogurtowa, czekoladowa,ananasowa.
Rośliny rosną na polu odbiór tylko osobisty, mogę przygotować sadzonki niektórych roślin na paletkach 30-50 szt 0,50-1,50zł za sztukę. Duże kopane kępy lub doniczki 2-5zł.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1445

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (01 Kwietnia 2018)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.