Portal Pszczelarski

[Sprzedam] ROŚLIN MIODODAJNYCH z własnego ogródka pszczelarskiego


ROŚLIN MIODODAJNYCH z własnego
ogródka pszczelarskiego
New England Aster (Syn Symphyotrichum nova - angliae ), Dzielżan jesienny - Helenium autumnale,Dziurawiec zwyczajny Hypericum perforatum Hyzop lekarski Hyssopus offcinalis, Kłosowiec fenkułowy Lofant, Kłosowiec anyżowy, Kłosowiec meksykański Agastache mexicanaKocimiętka Fassena Nepeta Fassenii, Krwawnica pospolita Lythrum salicaria, Mikołajek płasko listny Eryngium planum, Piknantem virginianum (Mięta Góra)Pycnanthemum verticillatum var.pilosum (sznurek górski) Roznik przerośnięty Silphium perofoliatum L. Trojeść amerykańska Asclepias Syriach,Trojeść bulwiasta Asclepias tuberosa, Trojeść krwista Asclepias tuberoza, Tulia kalifornijska Pycnantemum californicum szałwia lekarska, okręgowa, omszona, serdecznik, przegorzan, lawenda, tymianek cytrynowy, melisa, kozłek lekarski, cąber górski i kilka rodzajów mięt.
Rośliny rosną na polu odbiór tylko osobisty, mogę przygotować sadzonki niektórych roślin na paletkach 30-50 szt 0,50-1,50zł za sztukę. Duże kopane kępy lub doniczki 2-5zł.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1835

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (17 Marca 2018)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Marta Stachowiak

Marta Stachowiak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga My Sweet Morning

Blogerka kulinarna (celebrate-your-morning.blogspot.com), na co dzień praktykująca słodkie śniadania. Prawdziwa koneserka miodów. Miłośniczka zdrowego i smacznego trybu życia. Swoją artystyczną duszę ujawnia nie tylko na talerzu ale również w rysunku i decoupage'u.

Puchowa owsianka na różanym mleku

Kiwi w cieście z miodem rzepakowym

Krem bananowo-owsiany z miodem

Agata Kurzajak

Agata Kurzajak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga ziarenkapieprzu.com.pl

Ukończyła filologię polską i podyplomowe studia z zakresu doradztwa zawodowego na UAM w Poznaniu. Doradca zawodowy i trener. Jej największą pasją jest gotowanie. Uwielbia łączyć różne smaki i odkrywać nowe przyprawy. Miłośniczka zwierząt, filmów dokumentalnych oraz herbaty z miodem i cytryną.

Koktajl arbuzowo-truskawkowy z miodem

Skrzydełka z miodem i chili

Wiosenna sałata ze szpinakiem i winegretem czosnkowo-miodowym

Luiza Dawidowicz

Luiza Dawidowicz

Autorka publikacji

Doktorantka na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Absolwentka kierunków: ochrona środowiska na UAM w Poznaniu oraz ogrodnictwo na UP w Poznaniu. Interesuje się projektowaniem ogrodów, urządzaniem i pielęgnacją zieleni, a także rewitalizacją zdegradowanych obszarów. W swoim działaniu łączy wiedzę zdobytą na obu kierunkach studiów z zamiłowaniem artystycznym oraz florystycznym. Uwielbia rośliny, zwierzęta, pracę w ogrodzie, podróże bliskie i dalekie. Działa w Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Ogrodnictwa w Poznaniu, w którym pełni funkcję wiceprezesa Sekcji Florystycznej.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 2.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 1.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 3.

Paulina Jamrozik

Paulina Jamrozik

Autorka tekstów oraz właścicielka Medis-online.pl

Założycielka Gabinetu Dietetycznego MEDIS. Na co dzień pomaga trwale zmienić nawyki żywieniowe swoim pacjentom. Pokazuje jak pozbyć się zbędnej tkanki tłuszczowej, poprawić samopoczucie, samoocenę, a przede wszystkim zdrowie.

Domowy sposób na wzmocnienie odporności