Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Sprzedam Bardzo dobry miód z Ukrainy (8-8,5 PLN/kg)


Sprzedam miód z własnej pasieki:
1. miód wielokwiatowy (miesiąc kolekcji – Maj) - w przybliżeniu 130 kg.
cena = 8 PLN/kg.
2. miód gryczany (miesiąc kolekcji – Czerwiec, Lipiec) - w przybliżeniu 240 kg.
cena = 8.5 PLN/kg.
3. miód sierpień wielokwiatowy (gryka + solidago (kanada goldenrod) + słonecznik + wielokwiatowy, miesiąc kolekcji – Sierpień) - w przybliżeniu 300 kg.
cena = 8.3 PLN/kg.

Cena miodu ustalana jest bez kosztów pakowania zgodnie z warunkami dostawy EXW (FCA) - Wiśniowiec (Ukrainie).

Cena do UZGODNIENIA!!!!
Miód nie jest homogenizowany!!!
Miód jest zapakowany w pojemniki (wiadra) spożywcze 20 litrowe (w wiadrze około 26-28 kg).

Nie używam antybiotyków w pasiece, a także w pracy z pszczołami, nie używam pszczoło-pakietów! Pasieka jest stacjonarna!

Forma płatności – gotówka.
Waluta obliczeniowa – PLN, UAH.

Odbiór osobisty po uzgodnieniu telefonicznym lub (preferowane) mailem z Ukrainy.

Lokalizacja pasieki (Geocode): 49.895826, 25.734896
47313, ul. Zagoroddya, 1
Wiśniowiec
Dzielnica Zbarazh, region Ternopil,
Na Ukrainie

Napisz do Viber, Skype, e-maila, bo źle się komunikuję w języku polskim.

1. Viber: +38 097 307 57 69 Oleg
Viber: +38 098 506 55 71 Oleg.
2. Skype: olegfilyk
3. Zadzwoń: +38 097 307 57 69 Oleg (Ukraina)
4. E-mail: filykoleg@gmail.com

Zdjęcia są w kolejności usuwania miód w pszczołach.

Mogę dostarczyć miod do wcześniej uzgodnionego miasta przygranicznego po stronie Ukrainskiej (bez przeprowadzania niezbędnych procedur dla wysyłki miodu poza obszar celny Ukrainy).

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1950

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (10 Lutego 2018)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.