Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Odkłady pszczele, pszczoły


Nasze Gospodarstwo co roku oferuję 4 ramkowe odkłady pszczele(tj. młode rodziny pszczele) z selekcjonowanymi matkami sprawdzonych linii Buckfast, Nieska, Alpejka, Prima, Sklenar.

Nasze matki reprodukcyjne pochodzą od najlepszych hodowców krajowych i zagranicznych wychów sposobem tzw. cichej wymiany.

Istnieje możliwość nadania odkładów w dowolne miejsce w Polsce(dostawa w ciągu 24 godzin jednak preferujemy i zachęcamy do osobistego odbioru w woj. wielkopolskim w pow. wągrowieckim gmina Gołańcz miejscowość: Panigródz lub w m. Szubin woj. kujawsko -pomorskie powiat Nakło nad Notecią 15km od Bydgoszczy

Oferujemy odkłady 4 ramkowe na ramce wielkopolskiej (czerw minimum na 3 ramkach często na 4 w tym ramka z pokarmem) w cenie od 170zl do 280zl zależnej od terminu.
Drewniana, wentylowana skrzynka transportowa wielokrotnego użytku specjalnie przygotowana do transportu pszczół to koszt 20zł
Koszt transportu 1-3szt. odkładów to 50zł .

Przy większym zamówieniu jest gratis !!!

Na zakupione pszczoły wystawiamy dokument sprzedaży.
Wykonujemy odkłady w ramach oferowanych dotacji i refundacji.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny. tel 607 323 949
Ogłoszenie aktualne w woj. kujawsko-pomorskim i wielkopolskim.
Zapraszam do kontaktu bezpośredniego na miejscu w Gospodarstwie.
Pozdrawiam Irek

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1647

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (08 Lutego 2018)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.