Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Odkłady pszczele, pszczoły


Nasze Gospodarstwo co roku oferuję 4 ramkowe odkłady pszczele(tj. młode rodziny pszczele) z selekcjonowanymi matkami sprawdzonych linii Buckfast, Nieska, Alpejka, Prima, Sklenar.

Nasze matki reprodukcyjne pochodzą od najlepszych hodowców krajowych i zagranicznych wychów sposobem tzw. cichej wymiany.

Istnieje możliwość nadania odkładów w dowolne miejsce w Polsce(dostawa w ciągu 24 godzin jednak preferujemy i zachęcamy do osobistego odbioru w woj. wielkopolskim w pow. wągrowieckim gmina Gołańcz miejscowość: Panigródz lub w m. Szubin woj. kujawsko -pomorskie powiat Nakło nad Notecią 15km od Bydgoszczy

Oferujemy odkłady 4 ramkowe na ramce wielkopolskiej (czerw minimum na 3 ramkach często na 4 w tym ramka z pokarmem) w cenie od 170zl do 280zl zależnej od terminu.
Drewniana, wentylowana skrzynka transportowa wielokrotnego użytku specjalnie przygotowana do transportu pszczół to koszt 20zł
Koszt transportu 1-3szt. odkładów to 50zł .

Przy większym zamówieniu jest gratis !!!

Na zakupione pszczoły wystawiamy dokument sprzedaży.
Wykonujemy odkłady w ramach oferowanych dotacji i refundacji.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny. tel 607 323 949
Ogłoszenie aktualne w woj. kujawsko-pomorskim i wielkopolskim.
Zapraszam do kontaktu bezpośredniego na miejscu w Gospodarstwie.
Pozdrawiam Irek

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 3219

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (08 Lutego 2018)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Tadeusz Kaczkowski

Tadeusz Kaczkowski

Autor artykułów

Urodziłem się na Podolu. Jestem synem pszczelarza. Prowadzę własną pasiekę od 60 lat.

Trutowienie matek pszczelich

Luiza Dawidowicz

Luiza Dawidowicz

Autorka publikacji

Doktorantka na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Absolwentka kierunków: ochrona środowiska na UAM w Poznaniu oraz ogrodnictwo na UP w Poznaniu. Interesuje się projektowaniem ogrodów, urządzaniem i pielęgnacją zieleni, a także rewitalizacją zdegradowanych obszarów. W swoim działaniu łączy wiedzę zdobytą na obu kierunkach studiów z zamiłowaniem artystycznym oraz florystycznym. Uwielbia rośliny, zwierzęta, pracę w ogrodzie, podróże bliskie i dalekie. Działa w Stowarzyszeniu Inżynierów i Techników Ogrodnictwa w Poznaniu, w którym pełni funkcję wiceprezesa Sekcji Florystycznej.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 1.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 3.

Murarka ogrodowa (Osmia rufa L.). Cz. 2.

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Koło Pszczelarzy w Mińsku Mazowieckim

Partner serwisu

Organizacja pszczelarska założona przed II wojną światową działająca głównie na terenie powiatu mińskiego, ale zrzeszająca również pszczelarzy z innych rejonów. Celem Koła jest prowadzenie wszechstronnej działalności na rzecz pszczelarstwa i ekologii. Duży nacisk kładziony jest na edukację pszczelarzy jak również poszerzanie świadomości dzieci i młodzieży o roli pszczół w ekosystemie.

I Mazowiecka Konferencja Pszczelarska w Mińsku Mazowieckim

Monika Wolańska

Monika Wolańska

Autorka przepisów kulinarnych i bloga Słodkie Słone

Z wykształcenia jestem inżynierem budownictwa a z zamiłowania „kucharą” - tak określają mnie znajomi. Pasji mam całe mnóstwo! Dobra kuchnia, fotografia, piękne wnętrza i miejsca, podróże…

Kurczak z sosem sojowym i miodem

Ciasteczka imbirowe z miodem

Pierniczki na miodzie