Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Ramki wielkopolskie zbite - 1,55


Witam serdecznie

Do sprzedania posiadamy ramki zbite lub zbite i zadrutowane.

Ceny ramek zbitych gotowych do drutowania:

ramka wlkp firmy Sułkowski - 1,75

ramka wlkp firmy Czech - 1,55

ramka wlkp hofmanowska firmy Sułkowski - 2,00

ramka wlkp hofmanowska firmy Acles - 1,90

ramka wlkp 1/2 firmy Sułkowski - 1,55

ramka wlkp 1/2 firmy Czech - 1,40

Cena ramek zbitych i zadrutowanych gotowych do wtapiania węzy:

ramka wlkp firmy Sułkowski - 2,15

ramka wlkp firmy Czech - 1,95

ramka wlkp hofmanowska firmy Sułkowski - 2,45

ramka wlkp hofmanowska firmy Acles - 2,30

ramka wlkp 1/2 firmy Sułkowski - 1,95

ramka wlkp 1/2 firmy Czech - 1,80

Ramki zbijane zszywką 23 mm, drutowane tylko i wyłącznie drutem nierdzewnym 0,4 mm. Możliwość zbijania i drutowania innych rodzaji ramek po uprzednim kontakcie z firmą.

Zapraszamy serdecznie.

Pszczela Kraina

Niwnica 50 i, 48-303 Nysa

792 001 328

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 903

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (16 Stycznia 2018)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.