Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Wierzby pyłkodajne/sztobry


Witam.

Każdemu pszczelarzowi zależy na wzbogacaniu bazy pożytkowej w okolicy swych pasiek.Wychodzę naprzeciw Twoim potrzebom i oferuję sztobry wierzb pyłkodajnych, które rosną w pobliżu mego pasieczyska. Są to mieszańce wierzby iwy ze szlachetnymi odmianami wyselekcjonowanymi w Puławach.
Sztobry ochoczo się ukorzeniają w zwykłej miękkiej wodzie (deszczówka) w przeciągu 3-4 tygodni. Pojedynczy egzemplarz ma 17-20 cm długości,średnica przekroju 2-5 mm w cenie 45 groszy/sztuka.
Sadzone przeze mnie 5-6 lat temu mają już po 3-3,5 metra wysokości. Bogato kwitną będąc gęsto oblatywane przez pszczoły.
Wysyłka Pocztą Polską za pobraniem lub kurierem.

Pozdrawiam

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1917

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (15 Stycznia 2018)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Renata Gasek

Renata Gasek

Autorka tekstów

Entuzjastka szeroko pojętego rękodzieła, autorka prac zamieszczonych na blogu Kocie robótki (https://kocieprace.blogspot.com/)

Pirografia (sztuka malowania ogniem) w pszczelarstwie

Marta Stachowiak

Marta Stachowiak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga My Sweet Morning

Blogerka kulinarna (celebrate-your-morning.blogspot.com), na co dzień praktykująca słodkie śniadania. Prawdziwa koneserka miodów. Miłośniczka zdrowego i smacznego trybu życia. Swoją artystyczną duszę ujawnia nie tylko na talerzu ale również w rysunku i decoupage'u.

Placki z borówkami i miodem z cytryną

Banan w cieście

Placki bananowo-owsiane z miodem

Sylwia Zielińska

Sylwia Zielińska

Konsultant serwisu

Doktorantka na Uniwersytecie Rzeszowskim, członkini Koła Naukowego Technologów Żywności FERMENT. Interesuje się toksykologią żywności i zanieczyszczeniem środowiska. Dokładna analizatorka i badaczka składu chemicznego miodu. Poza uczelnią, wraz z przyjaciółką ekotesterka i propagatorka żywności ekologicznej (ekotester.pl - strona w przygotowaniu), działaczka w stowarzyszeniu oraz miłośniczka tańca i motocykli.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 3.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 1.

Jak sprawdzić rodzaj miodu? Miód spadziowy. Cz. 2.