Portal Pszczelarski

[Współpraca] Miód naturalny homogenizowany


Nasza firma ООО "Russkoe kupechestvo" ma przyjemność zaoferować Państwu współpracę na przedmiot dostaw Miodu homogenizacji - pochodzenie Rosja. Jesteśmy dużej produkcyjnej firmy, która z powodzeniem współpracuje z największymi producentami Piwo , kwas chlebowy, wyrobów Cukierniczych, farmacji, gorzelni, przedsiębiorstwo produkcyjno фасовочные przedsiębiorstwa Dystrybutorami i innymi partnerami w Rosji i Europie i Azji Samodzielnie realizujemy również dostawy naszych produktów na Europejski i Azjatycki rynek Nasi partnerzy otrzymują: - Stabilną jakość z homologacją gwarancji - stałe ceny - zawsze pewni w cenie! - Doradztwo technologiczne w przypadku jakichkolwiek pytań. - Europejskie podejście do generowanego produktu. - Stałą dostępność produktu Cennik podstawowy w euro miód raznotrawiu - 2,86 euro/kg - DAP miód gryczana - 3,5 euro/kg - DAP miód lipowy - 5,7 euro/kg - DAP miód akacjowy - 5,5 euro/kg - DAP miód kasztanowy - 8 euro/kg - DAP miód z koniczyny - 3 euro/kg - DAP

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 977

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (15 Stycznia 2018)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.