Portal Pszczelarski

[Współpraca] Miód naturalny homogenizowany


Nasza firma ООО "Russkoe kupechestvo" ma przyjemność zaoferować Państwu współpracę na przedmiot dostaw Miodu homogenizacji - pochodzenie Rosja. Jesteśmy dużej produkcyjnej firmy, która z powodzeniem współpracuje z największymi producentami Piwo , kwas chlebowy, wyrobów Cukierniczych, farmacji, gorzelni, przedsiębiorstwo produkcyjno фасовочные przedsiębiorstwa Dystrybutorami i innymi partnerami w Rosji i Europie i Azji Samodzielnie realizujemy również dostawy naszych produktów na Europejski i Azjatycki rynek Nasi partnerzy otrzymują: - Stabilną jakość z homologacją gwarancji - stałe ceny - zawsze pewni w cenie! - Doradztwo technologiczne w przypadku jakichkolwiek pytań. - Europejskie podejście do generowanego produktu. - Stałą dostępność produktu Cennik podstawowy w euro miód raznotrawiu - 2,86 euro/kg - DAP miód gryczana - 3,5 euro/kg - DAP miód lipowy - 5,7 euro/kg - DAP miód akacjowy - 5,5 euro/kg - DAP miód kasztanowy - 8 euro/kg - DAP miód z koniczyny - 3 euro/kg - DAP

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 2885

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (15 Stycznia 2018)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Magdalena Mendziak

Magdalena Mendziak

Autorka tekstów

Studentka Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego. Właścicielka małej pasieki w okolicach Zgorzelca. Zawsze uśmiechnięta miłośniczka zwierząt oraz natury. W wolnych chwilach poświęca się wolontariatowi.

Pierniki miodowe na choinkę

Łukasz Zabłocki

Łukasz Zabłocki

Autor tekstów

Właściciel dużego gospodarstwa pasiecznego w południowo-zachodniej Polsce.

Wpływ ciepłej zimy na rodziny pszczele

Magdalena

Magdalena

Autorka przepisów kulinarnych i bloga nadpaleniskiem.blogspot.com

Dorastając w babcinej kuchni, nauczyłam się, że najlepsza kuchnia to polska kuchnia i to ją uwielbiam najbardziej. "Chwilowo" udomowiona mama na pełen etat, chwytająca życie za rogi, nie bojąca się wyzwań w żadnej sferze. Z pasji: kucharka i smakoszka, z wykształcenia: geograf.

Wigilijne łazanki na bogato

Nalewka jaśminowa z miodem

Tartaletki na słodko z bananami i czekoladą

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Partner serwisu

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukcie realizowany jest projekt ekologiczny "Pszczoły Lubię". Projekt jest laureatem konkursu grantowego "Z Kujawskim pomagamy pszczołom". Grant ufundowała firma ZT Kruszwica S.A. Organizatorem konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia. Koordynatorkami projektu są Elżbieta Piotrak i Magdalena Palińska.

Pszczoły Lubię. Cz. 1.

Pszczoły Lubię. Cz. 2.