Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Promocyjna sprzedaż zasuwek zapraszamy!!!!!!!


SOLIDNIE WYKONANA W DOBREJ CENIE ZASUWKA FIRMY PITRZAK –ZADOWOLENIE KLIENTA
PROMOCJA!!!!! TYLKO DO 2018.01.12

Produkujemy kilka rodzajów zasuwek o różnych długościach
Metalowa zasuwka chroni przed dostępem myszy a na czas transportu ula zabezpiecza tzw. gubieniu pszczół zapewniając wentylowanie. Składa się z dwóch części : stałej i ruchomej.
Mocowana do korpusu ula za pomocą dwóch gwoździków. Wykonane z blacha bezkwiatowej DX 51 D + z 275 podnosi walory użytkowe.

Produkowane długości:

ZS-1 Długość: 165 mm*27 mm*32,5mm - 22,00 PLN za 10 sztuk,
ZS-2 Długość: 200 mm *27 mm*32,5mm- 23,00 PLN za 10 sztuk,
ZS-4 Długość: 250 mm *27 mm*32,5mm- 23,00 PLN za 10 sztuk,
ZS-5 Długość: 300 mm *27 mm*32,5mm- 23,00 PLN za 10 sztuk,
ZS-3 Długość: 345 mm *27 mm*32,5mm- 23,00 PLN za 10 sztuk,

Oraz inne długości na zamówienie
Zasuwki pakowane są po 10 sztuk w paczce lub wielokrotność
Podane ceny dotyczą 10 sztuk izolatora bez ceny dostawy.
W zależności od zamawianej ilości po otrzymaniu zapytania przygotujemy niezwłocznie ofertę zawierającą cenę dostawy i prześlemy do Państwa. W takim przypadku prosimy skontaktować się z nami e-mail lub telefonicznie.

• Podane ceny są w Brutto i zawierają podatek VAT 23%.
• Możliwe domówienie do pełnej wagi paczki np. krat i segmentów lub izolatorów wg. cen zmieszczonych w innych naszych ogłoszeń na tym portalu.
• Jedna paczka DPD 20 DO 30 KG koszt 20 PLN + w przypadku pobrania 5,00 PLN


OPIS:

Zasuwki są dostępne w naszym zakładzie a zamówienia można składać e-mail: biuro.zs.pietrzak@gmail.com
tel. 730 255 200. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową.
Zachęcamy do współpracy z naszym zakładem www.slusarstwo-pietrzak.pl

Zakład Ślusarski Pietrzak z Konstantynowa Łódzkiego
Kontakt:e-mail: biuro.zs.pietrzak@gmail.com
www.slusarstwo-pietrzak.pl
lub:
tel.kom. : 730 255 200 Mirosław Kubiak


Liczba wyświetleń ogłoszenia: 966

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (06 Stycznia 2018)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.