Portal Pszczelarski

[Sprzedam] PROFESJONALNY IZOLATOR PIETRZAK


PROFESJONALNY IZOLATOR FIRMY PITRZAK –ZADOWOLENIE KLIENTA

Wielkopolski IWLKP-3R -365*125*270 mm - 43,00
Warszawski zwykły IWWZ- 3R -245*125*445 mm - 46,00
Warszawski posz. IWWP- 3R -305*125*445 mm - 49,00
Dadanta IDD – 3R -445*125*310 mm - 48,00

Podane ceny dotyczą 1 sztuki izolatora bez ceny dostawy.
W zależności od zamawianej ilości po otrzymaniu zapytania przygotujemy niezwłocznie ofertę zawierającą cenę dostawy i prześlemy do Państwa. W takim przypadku prosimy skontaktować się z nami e-mail lub telefonicznie.

• Podane ceny są w Brutto i zawierają podatek VET 23%.
• Dla przykładu w jednym opakowaniu w przesyłce kurierskiej za 21,00 PLN można wysłać 6 szt. wielkopolskich, 4 szt. Dadanta.
• Wykonujemy także inne izolatory w wersji od 1 do 6 ramek ( wycena pozapylaniu)


OPIS:

Oferujemy bardzo dobrej klasy izolator.
Dotychczas produkowane nie zadowalały i nas i wielu klientów .
Proponujemy nowe rozwiązanie które ma swój patent.
Przede wszystkim poprawiliśmy stabilność izolatora, żeby był sztywny. Wyeliminowaliśmy wykonanie izolatora z kilku zgrzewanych elementów. Teraz jest wykonywany z jednej giętej kraty w kształcie litery U i dwóch boków z blachy.
Kolejnym polepszeniem jest nitowanie w miejscach kluczowych izolatora na zimno za pomocą nitów A 2. To newralgiczne miejsce w przypadku zgrzewania było osłabione.
Do tego zastosowaliśmy bardzo dobry drut o twardości 950 N/m2 ( wytrzymałość na rozciąganie) zabezpieczony ocynkowaniem elektrolitycznym. Blacha bezkwiatowa DX 51 D + z 275 podnosi walory w kontekście trwałości i żywotności izolatora.
Nity do łączenia boków izolatora wykonaliśmy za stali nierdzewnej A2.
Tak przygotowany izolator spełnia oczekiwania odnośnie stabilności i trwałości. Dzięki tym czynnościom skończyły się problemy z transportem i zdarzającymi się reklamacjami.
Izolatory są dostępne w naszym zakładzie a zamówienia można składać e-mail: biuro.zs.pietrzak@gmail.com
tel. 730 255 200. Prowadzimy sprzedaż wysyłkową.
Zachęcamy do współpracy z naszym zakładem www.slusarstwo-pietrzak.pl

Zakład Ślusarski Pietrzak z Konstantynowa Łódzkiego
Kontakt:e-mail: biuro.zs.pietrzak@gmail.com
www.slusarstwo-pietrzak.pl
lub:
tel.kom. : 730 255 200 Mirosław Kubiak


Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1531

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (05 Stycznia 2018)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.