Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Nowa Miodarka kwasoodporna od firmy, Atest PZH


www.apitec.pl akcesoria pszczelarskie
Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem producenta.
Kupując od firmy jesteś objęty przepisami o ochronie konsumenta i przepisami o rękojmi.
Na oferowane wirówki udzielamy 2 letniej gwarancji. Zapewniamy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
Oferowane przez nas miodarki kwasoodporne posiadają atest NIZP-PZH wymagany przez służby weterynaryjne przy zgłoszeniu "sprzedaży bezpośredniej produktów pszczelich"
Nasze produkty są zgłoszone do programu dotacyjnego. Można ubiegać się o refundację w ramach "Programu wsparcia rynku produktów pszczelich"
Do każdej zakupionej u nas miodarki otrzymujesz: kartę produktu, atest/świadectwo NIZP-PZH, kartę gwarancyjną, dowód zakupu.

Całą naszą ofertę można zobaczyć na stronie sklepu:

www.apitec.pl

W ofercie mamy min. atestowane miodarki kwasoodporne różnych typów z napędem ręcznym i elektrycznym a także topiarki wosku, ule, odstojniki, stoły do odsklepiania, wirówki pszczelarskie, dyfuzory, dłuta, podkurzacze i wiele innego sprzętu pasiecznego. . w bardzo atrakcyjnych cenach.

wirówki alucynkowe od 599zł
miodarki kwasoodporne od 699zł
stoły do odsklepiania nierdzewne od 799zł
topiarki wosku od 429zł
odstojniki od 29,9zł
sita podwójne od 16zł
podkurzacze od 29,9zł
I wiele wiele innych artykułów w bardzo atrakcyjnych cenach !

Zapraszamy do zakupu na stronie sklepu www.apitec.pl lub do kontaktu telefonicznego 537696980

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 2072

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (01 Stycznia 2018)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
Pasieki Skiba
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.