Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Ul wielkopolski 17cm


Ul jednościenny z deski sosnowej lub świerkowej grubości 25mm na ramkę wielkopolską skrócona do 17 cm(ul górski). Deska ma połączenie na pióro-wpust, jest klejona. Odbiór najlepiej osobisty. Ul posiada 4 korpusy, dennicę osiatkowaną, powałkę i daszek teleskopowy, kryty blachą aluminiową. Deski są cięte pod kątem, zapobiega to zaciekaniu wody do środka. Cena: 270zł.
Możliwość wykonania innych uli.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 2239

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (23 Listopada 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Magdalena Mendziak

Magdalena Mendziak

Autorka tekstów

Studentka Wydziału Pedagogiki, Socjologii i Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Zielonogórskiego. Właścicielka małej pasieki w okolicach Zgorzelca. Zawsze uśmiechnięta miłośniczka zwierząt oraz natury. W wolnych chwilach poświęca się wolontariatowi.

Pierniki miodowe na choinkę

Malgorzata Radziszewska

Malgorzata Radziszewska

Autorka przepisów kulinarnych

Blogerka kulinarna (amku.blogspot.com), która uwielbia kuchenne eksperymenty. Z zawodu: tester aplikacji. Na co dzień: mama. W wolnych chwilach robi zdjęcia i zajmuje się promowaniem fotografii mobilnej działając w ramach Grupy Mobilni (grupamobilni.pl).

Różowe stringi z miodem

Bigos z miodem

Pierogi z kaszą jaglaną, jabłkami i miodem

Anna Celińska

Anna Celińska

Autorka tekstów

Dziennikarz z wykształcenia, zawodu i pasji. Żaden temat nie jest jej obcy, a pszczoły z artykułu na artykuł uwielbia coraz bardziej. Na PortalPszczelarski.pl wrzuca teksty według najważniejszego klucza – informować, radzić, wyjaśniać to, co ważne dla Was. Bo bez czytelnika nie miałoby sensu pisanie.

Dlaczego warto być pszczelarzem za młodu?

Etykiety na słoikach z miodem

Co robić w przypadku podejrzenia utraty matki pszczelej?

Celina Habryka

Celina Habryka

Autorka tekstów

Doktorantka w Katedrze Analizy i Oceny Jakości Żywności na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Zajmuje się badaniem właściwości fizykochemicznych miodów.

Rodzaje miodu ze względu na pochodzenie

Podział miodów pitnych