Portal Pszczelarski

Sklep Krauz

[Sprzedam] Pasieka z wozem pasiecznym 36 pni


Sprzedam pasiekę 36 pni na wozie pasiecznym. Ule szafkowe z tyłu otwierane 13 ramkowe w gnieździe i 13 ramek w nadstawce. Ramka wymiar 36x26 cm (wielkopolska) typ Kuntza. Ule wyposażone w poławiacze pyłku wylotkowe, komplet krat odgrodowych oprawionych oraz komplet suszu do miodni.

Wóz pasieczny na kołach 800x20 zaopatrzony w instalację elektryczną 12 V do przewozu, koło zapasowe, lewarek 10-tonowy, przenośne lampy tylne oraz trójkąt ostrzegawczy.

W wozie jest pracownia pasieczna, kanapa do noclegu i wypoczynku, kącik sanitarny oraz miodarka czteroplastrowa o napędzie ręcznym.

Poza wozem pasiecznym jest do zbycia:
• miodarka (kwasoodporna) o napędzie elektrycznym 12 lub 230 V sześcioplastrowa (dodatkowo zapasowy wirnik 10 plastrowy promienisty),
• 3 beczki ocynk do miodu,
• pojemniki plastikowe 30-litrowe do miodu łącznie na 1000 kg,
• taca do odsklepania plastrów,
• topiarka elektryczna do wosku 230 V,
• wiertarka elektryczna do

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 5649

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (13 Stycznia 2015)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę
EL-TER biuro projektowe Kraków
filmowanie wesel, video zaproszenia, podziękowania video dla rodziców Kraków i okolice Miejsce na Twoją reklamę

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.