Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Rodziny pszczele ramka dadant zapisy 2018


Pasieka Edukacyjna "Warmińska Pszczoła" (Nr Wet.281471/120), będąca pod stałym nadzorem weterynaryjnym, dotrzymująca najwyższych standardów produkcyjnych, zbiera zamówienia na rodziny pszczele na ramce Dadanta.

Odbiór pszczół – czerwiec 2018 roku.

Rodziny zdrowe, po pełnym cyklu leczenia, w dobrej kondycji i wigorze.
Matki 2017 rok od znanych hodowców w kraju – wybór rasy po stronie klienta.
Podobnie wybór samej rodziny – wśród 70 rodzin przeznaczonych do sprzedaży.

Oferujemy rodziny z następującymi matkami:
Kraińska Kortówka od Państwa Wilde – 2017 rok
Buckfast od Pana Swata – 2017 rok
Buckfast hodowla własna – 2018 rok

Logistyka odbioru pszczół:
1. Nie wysyłamy pszczół
2. Odbiór osobisty przez klienta w pasiece "Warmińska Pszczoła" w Purdzie (warmińsko-mazurskie, 20 km od Olsztyna) w dwóch opcjach:

- rodziny przekładamy do Państwa uli lub innych specjalistycznych opakowań transportowych przywiezionych przez Państwa - 450zł

- rodziny odbierane są przez Państwa wraz z ulem pasieki "Warmińska Pszczoła" (roczny ul dadant poliuretanowy firmy Apikoz widoczny na dołączonym do ogłoszenia zdjęciu poniżej.) Cena ula wraz z rodziną pszczelą – 800 zł.

3. Transport do klienta
Pasieka "Warmińska Pszczoła" oferuje usługę dowozu zamówionych przez Klienta pszczół (rodziny, odkłady) we wskazane przez Niego miejsce w cenie 1,00 zł za kilometr (należy uwzględnić drogę powrotną).
Uwaga: usługa sprzedaży z transportem dostępna tylko po przedpłacie 50% wartości zamówienia na konto Pasieki "Warmińska Pszczoła".

Przy zaawizowanym wcześniej odbiorze własnym Klienta, Pasieka "Warmińska Pszczoła" nie przyjmuje przedpłat na poczet zamówionych rodzin, kierując się etyką pszczelarską, licząc na wzajemność w postaci odebrania zamówionych rodzin.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 2154

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (19 Października 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:

Miejsce na Twoją reklamę EL-TER biuro projektowe Kraków

Drogi Użytkowniku,

informujemy, że z dniem 03 października 2015 r. Marcin Balana Grupa Balana z siedzibą w Naramie przeniosła całość prowadzonego Portalu PortalPszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER z siedzibą w Narama 214, 32-095 Iwanowice.

Tym samym od 04 października 2015 r. zmienia się administrator Twoich danych osobowych. Jednocześnie podkreślamy, że zmianie nie ulegną zasady ochrony i przetwarzania Twoich danych osobowych, w tym korzystania z Usług świadczonych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl. Szczegółowe informacje nt. wykorzystania danych osobowych znajdziesz w Regulaminie Serwisu PortalPszczelarski.pl.

Przypominamy, że zawsze masz prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania, a także żądania zaprzestania ich przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych.

W związku z powyższym prosimy Cię o wyrażenie zgody na zmianę Administratora Danych Osobowych poprzez zaakceptowanie poniższych klauzul:
"Wyrażam zgodę na przejście ogółu praw i obowiązków Marcin Balana Grupa Balana wynikających ze świadczenia na moją rzecz Usług w domenie portalpszczelarski.pl na Jacek Balana EL-TER" "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celach marketingowych."
"Wyrażam zgodę na otrzymywanie na podany adres e-mail informacji handlowej wysłanej przez Jacek Balana EL-TER w imieniu własnym lub na zlecenie jej partnerów."
"Oświadczam, że zapoznałem się i akceptuję treść Regulaminu Konta oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Jacek Balana EL-TER w celu realizacji zamawianych usług."
"Akceptuję Regulamin Konta oraz Regulamin Serwisu PortalPszczelarski.pl i zobowiązuję się do ich przestrzegania."

Jeżeli potrzebujesz czasu na zastanowienie zapoznaj się z poniższą informacją, w terminie 30 dni od wyświetlenia tego komunikatu możesz zrezygnować z korzystania z Usługi realizowanych w ramach Portalu PortalPszczelarski.pl poprzez usunięcie konta. Pamiętaj jednak, że brak reakcji w powyższym terminie będzie równoznaczny z wyrażeniem zgody na wyżej wymienione zmiany.

W przypadku kliknięcia "Rezygnuję z posiadania konta" Twoje konto (a z nim dane osobowe) zostanie usunięte do 24 godzin od momentu przyjęcia zgłoszenia.