Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Rodziny pszczele ramka dadant zapisy 2018


Pasieka Edukacyjna "Warmińska Pszczoła" (Nr Wet.281471/120), będąca pod stałym nadzorem weterynaryjnym, dotrzymująca najwyższych standardów produkcyjnych, zbiera zamówienia na rodziny pszczele na ramce Dadanta.

Odbiór pszczół – czerwiec 2018 roku.

Rodziny zdrowe, po pełnym cyklu leczenia, w dobrej kondycji i wigorze.
Matki 2017 rok od znanych hodowców w kraju – wybór rasy po stronie klienta.
Podobnie wybór samej rodziny – wśród 70 rodzin przeznaczonych do sprzedaży.

Oferujemy rodziny z następującymi matkami:
Kraińska Kortówka od Państwa Wilde – 2017 rok
Buckfast od Pana Swata – 2017 rok
Buckfast hodowla własna – 2018 rok

Logistyka odbioru pszczół:
1. Nie wysyłamy pszczół
2. Odbiór osobisty przez klienta w pasiece "Warmińska Pszczoła" w Purdzie (warmińsko-mazurskie, 20 km od Olsztyna) w dwóch opcjach:

- rodziny przekładamy do Państwa uli lub innych specjalistycznych opakowań transportowych przywiezionych przez Państwa - 450zł

- rodziny odbierane są przez Państwa wraz z ulem pasieki "Warmińska Pszczoła" (roczny ul dadant poliuretanowy firmy Apikoz widoczny na dołączonym do ogłoszenia zdjęciu poniżej.) Cena ula wraz z rodziną pszczelą – 800 zł.

3. Transport do klienta
Pasieka "Warmińska Pszczoła" oferuje usługę dowozu zamówionych przez Klienta pszczół (rodziny, odkłady) we wskazane przez Niego miejsce w cenie 1,00 zł za kilometr (należy uwzględnić drogę powrotną).
Uwaga: usługa sprzedaży z transportem dostępna tylko po przedpłacie 50% wartości zamówienia na konto Pasieki "Warmińska Pszczoła".

Przy zaawizowanym wcześniej odbiorze własnym Klienta, Pasieka "Warmińska Pszczoła" nie przyjmuje przedpłat na poczet zamówionych rodzin, kierując się etyką pszczelarską, licząc na wzajemność w postaci odebrania zamówionych rodzin.

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 2618

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (19 Października 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Arboretum Inspiruje

Arboretum Inspiruje

Partner serwisu

Projekt edukacyjny realizowany w Gimnazjum Publicznym nr 1 im. Ks. Jana Twardowskiego w Czechowicach-Dziedzicach. W tym roku działania projektowe skupiają się wokół pszczół. Projekt jest laureatem konkursu grantowego „Z Kujawskim pomagam pszczołom”. Więcej na Facebook'u: Arboretum-Inspiruje

Arboretum Inspiruje podczas Święta Pszczół

Arboretum Inspiruje do pomagania pszczołom

Kolorowanka o pszczołach dziełem gimnazjalistek

Stefan Jerzy Siudalski

Stefan Jerzy Siudalski

Autor artykułów

Kłodzczanin z urodzenia, obecnie mieszkaniec Warszawy. Osoba posiadające doświadczenie w różnych dziedzinach, w tym: w pszczelarstwie, poszukiwaniu wody, ochronie mienia. Emerytowany redaktor naczelny pisma Ochrona mienia, wykładowca w dziedzinie technicznej ochrony mienia oraz kierownik pracowni projektowania i produkcji aparatury naukowej.

Cztery pory roku czyli piosenka o Rębkowie

Enactus WSZiB

Enactus WSZiB

Partner serwisu

Zespół międzynarodowej organizacji studenckiej Enactus przy Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Jego głównym obszarem działalności jest planowanie i realizacja projektów o charakterze edukacyjno-biznesowym w ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu (CSR).

BeePower - prelekcja p. Adriana Suszki. Cz. 1.

BeePower – Be or not to be, depends on a bee!

Bee Power i Enactus WSZiB nagrodzony w konkursie! Cz. 2.

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Magdalena Tomaszewska-Bolałek

Autorka przepisów kulinarnych i bloga kuchniokracja.hanami.pl

Japonista, dziennikarka, badaczka kultury żywieniowej, autorka książek: "Tradycje kulinarne Japonii" i "Japońskie słodycze" (książka nominowana w 3 kategoriach do Gourmand World Cookbook Awards). Zajmuje się prowadzeniem warsztatów kulinarnych, a także spotkań z zakresu historii jedzenia, trendów kulinarnych i percepcji smaku.

Figi z jogurtem bałkańskim i pistacjami

Żurawina z miodem i wanilią

Ciasto z mąką z czarnego ryżu