Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Miód gryczany bardzo ciemny kaszuby


Mam na sprzedaż miód gryczany bardzo ciemny, bardzo dobrej jakości, zbierany na Kaszubach. Słoiki 1,10kg w cenie 28zł, w beczkach lub wiaderkach 24,50zł/kg. Cena do negocjacji przy większej ilości. Posiadam pozwolenie na sprzedaż bezpośrednią, pasieka pod kontrolą Powiatowego Lekarza Weterynarii. Możliwość wysyłki kurierem lub dostarczenia na terenie Trójmiasta. Wystawiam faktury (rachunek dla zwolnionych przedmiotowo z podatku VAT - rolnictwo). Proszę o kontakt telefoniczny 664 863 318

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 1451

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (17 Października 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Anna Celińska

Anna Celińska

Autorka tekstów

Dziennikarz z wykształcenia, zawodu i pasji. Żaden temat nie jest jej obcy, a pszczoły z artykułu na artykuł uwielbia coraz bardziej. Na PortalPszczelarski.pl wrzuca teksty według najważniejszego klucza – informować, radzić, wyjaśniać to, co ważne dla Was. Bo bez czytelnika nie miałoby sensu pisanie.

Środki ostrożności przy stosowaniu kwasu mlekowego

Linia pszczół car: SK

Wosk pszczeli - jak go wykorzystać?

Marta Stachowiak

Marta Stachowiak

Autorka przepisów kulinarnych i bloga My Sweet Morning

Blogerka kulinarna (celebrate-your-morning.blogspot.com), na co dzień praktykująca słodkie śniadania. Prawdziwa koneserka miodów. Miłośniczka zdrowego i smacznego trybu życia. Swoją artystyczną duszę ujawnia nie tylko na talerzu ale również w rysunku i decoupage'u.

Klasyczna truskawka z miodem

Kiwi w cieście z miodem rzepakowym

Miodowa owsianka