Portal Pszczelarski

[Zamienię] Miododajne sadzonki, duże, kwitnące drzewa, krzewy zamienię na pasiekę, ps


Zamienię sadzonki drzew i krzewów miododajnych. Miododajne sadzonki, duże, kwitnące drzewa, krzewy zamienię na pasiekę, pszczoły, rodziny pszczele, ule z pszczołami, odkłady pszczele.
Lipa drobnolistna wysokości od 1m do 9m w donicach i z gruntu, lipa szerokolistna, lipa krymska. Berberys Thunberga odm. czerwonolistna na miododajne żywopłoty. Pigwowiec japoński kwitnący i owocujący na skarpy i plantacje. Irga błyszcząca, kwitnąca, na miododajny żywopłot, akacja - robinia, głóg jednoszyjkowy, klon zwyczajny, kalina koralowa, bluszcz, lub inne sadzonki wybrane z naszej oferty na stronach krzewypl Duże świerki na plantację choinek, na szpalery wiatrochronne i żywopłot, sosna, jodła, dąb czerwony, grab, buk, brzoza. Różne rozmiary, duże ilości. Drzewa i krzewy miododajne mogą być bardzo przydatne do obsadzania pasieczysk, na pasieczyska stacjonarne do ogrodów i ogródków pszczelich. Zamienię sadzonki drzew i krzewów na pasiekę, pszczoły, rodziny pszczele, ule z pszczołami, odkłady łącznie o takiej samej wartości. Może być kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt lub więcej. Rodzaj uli: dadant, dadant 1/2, warszawski poszerzany.
Zamiana wiosną, latem 2018.
Zapraszam
Pozdrawiam

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 3743

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (15 Października 2017)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Kuba

Kuba

Autor przepisów i bloga Kuba w kuchni (z małą pomocą Mamy)

Jeden z najmłodszych kucharzy w Polsce. Ma 5 lat. Bardzo lubi pływać, śpiewać, czytać i rysować.

Babeczki orzechowo-bananowe z polewą miodową

Anna Celińska

Anna Celińska

Autorka tekstów

Dziennikarz z wykształcenia, zawodu i pasji. Żaden temat nie jest jej obcy, a pszczoły z artykułu na artykuł uwielbia coraz bardziej. Na PortalPszczelarski.pl wrzuca teksty według najważniejszego klucza – informować, radzić, wyjaśniać to, co ważne dla Was. Bo bez czytelnika nie miałoby sensu pisanie.

Środki ostrożności przy stosowaniu kwasu mlekowego

Linia pszczół car: Pogórska (Cb)

Mikołajek płaskolistny – roślina miododajna

Monika Czyżewska

Monika Czyżewska

Tęsknota za zdrowym, prostym, jakościowym życiem blisko natury, wolnym od chemii zaprowadziła mnie do momentu w życiu, kiedy zaczęłam wypiekać domowe chleby, przygotowywać przetwory no i... domowe kosmetyki. Na moim blogu www.naturalnie-ze-naturalnie.blogspot.com dzielę się z pomysłami na mydła naturalne ręcznie robione i nie tylko. Mam nadzieję, że tak jak ja zmienicie swoje postrzeganie pielęgnacji i zdrowia i stanie się to Waszym stylem życia.