Portal Pszczelarski

[Sprzedam] Okłady Pszczele WLK 2015!


Jak co roku oferuję sprzedaż odkładów. Podobnie jak w poprzednich latach odkłady będą 5-cio ramkowe, ramka wielkopolska, matka Krainka Nieska z hodowli Pani Flis. Do odbioru około 20-go czerwca- termin ruchomy z przyczyn dla Wszystkich wiadomych. Odbiór na miejscu tj. Mielec (Podkarpacie). Odkłady będą w poluretanowych odkładówkach do zwrotu po wcześniejszym zostawieniu niewielkiej kaucji.

Dodam, że odkłady robię na swoje potrzeby, nie na refundację więc pszczoły są w bardzo dobrej kondycji. Każdy odkład jest karmiony oraz leczony przeciwko Warrozie.

Wraz z ojcem jesteśmy doświadczonymi pszczelarzmi prowadzącymi prawie 300 pasiekę, chętnie służymy radą dla młodych początkujących pszczelarzy.

Więcej informacji udzielę pod nr telefonu.

Linia : Nieska
Pszczoły linii car Nieska są jasno ubarwione (w odcieniach brązu i szarości) i mają wyraźnie zaznaczone pierścienie filcowe na tergitach. Są bardzo łagodne, mało ruchliwe, silnie t

Liczba wyświetleń ogłoszenia: 3177

To ogłoszenie może być już nieaktualne!
Zostało dodane ponad 60 dni temu.
Dodano (13 Stycznia 2015)

Premiowane ogłoszenia:

Podobne ogłoszenia:  Współpracują z portalem:

Michał Piątek

Michał Piątek

Ekspert Portalu Pszczelarskiego

Pszczelarz, właściciel serwisu www.pogodnypiatek.pl, w którym prowadzi blog pszczelarski i zamieszcza nakręcone przez siebie filmy. Jeden z autorów dwumiesięcznika „Pasieka”, organizator konferencji pszczelarskich, wykładowca.

IV Konferencja KD Pszczółka - podsumowanie wydarzenia

Michał Piątek Dochodowa pasieka - książka dla pszczelarzy

I Konferencja Pszczelarskiego Klubu Dyskusyjnego Pszczółka między Łodzią a Warszawą - przebieg spotkania

Centrum Apiterapii ApiBałt

Centrum Apiterapii ApiBałt

Bałtów 8, 27-423 Bałtów (na terenie Bałtowskiego Kompleksu Turystycznego) Telefon: +48 530-747-744 E-mail: biuro@apibalt.pl

Mini SPA w Bałtowie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Łukcie

Partner serwisu

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Łukcie realizowany jest projekt ekologiczny "Pszczoły Lubię". Projekt jest laureatem konkursu grantowego "Z Kujawskim pomagamy pszczołom". Grant ufundowała firma ZT Kruszwica S.A. Organizatorem konkursu jest Fundacja Nasza Ziemia. Koordynatorkami projektu są Elżbieta Piotrak i Magdalena Palińska.

Pszczoły Lubię. Cz. 2.

Pszczoły Lubię. Cz. 1.

Bogdan Piekarz

Bogdan Piekarz

Autor tekstów

Pszczelarz z przeszło 70-letnim doświadczeniem. Autor licznych publikacji w branżowych czasopismach. Członek Rejonowego Koła Pszczelarzy nr 2 w Łodzi.

Główny przegląd wiosenny rodzin pszczelich

Miodobranie - krok po kroku